Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Seyhan’da spor Okulları’na büyük ilgi

12 Ağustos 2022 - 288 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»Seyhan’da spor Okulları’na büyük ilgi
Seyhan’da spor Okulları’na büyük ilgi

Seyhan Belediyesi Spor Okulu’nda çalışmalar belirlenen program doğrultusunda devam ediyor.  Akkapı Spor Kompleksi’ni ziyaret ederek tenis ve basketbol eğitimi alan çocuklar ile bir araya gelerek moral veren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Her zaman sizlerin yanındayız. Yapılan çalışmaların sizlere sağlayacağı faydalar çok.  Kurslarımızı yaygınlaştırarak spor yapan kişi sayısını fazlalaştırmak istiyoruz” dedi.

ÜCRETSİZ KURSLAR DEVAM EDİYOR

Spor okulu çalışmalarının belediyeye ait tesislerde hafta içi her gün 16 farklı branşta yıl boyu aralıksız bir şekilde ücretsiz olarak devam ettiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Spor bizim için çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan kurtarmak için spora yönelmelerini sağlamalıyız. Bunun içinde imkânlarımız dâhilinde desteğimizi esirgemiyoruz. Gösterilen ilginin bir hayli fazla olması bizleri mutlu ediyor.  Çocuklarını spora teşvik eden ailelere de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

16 BRANŞTA EĞİTİM VERİLMEKTE

Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğünce organize edilen ücretsiz kurslarda eğitim verilen branşlar şöyle:

Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Tenis, Jimnastik, Muay-Thai, Kick boks, Atletizm, Wushu,Taekwondo, Fitness, Satranç, Yüzme ve Pomem-Besyo hazırlık

Spor Okullarındaki ücretsiz kurslara katılmak isteyenler başvurularını Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğünün 0 539 776 33 27 numaralı telefonuna yapabilecekler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans