Dolar : Alış : 32.1311 / Satış : 32.1890
Euro : Alış : 34.8820 / Satış : 34.9449
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Başkan Akay Geleceğin Yıldızlarıyla Bir Araya Geldi

22 Ağustos 2023 - 184 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»Başkan Akay Geleceğin Yıldızlarıyla Bir Araya Geldi
Başkan Akay Geleceğin Yıldızlarıyla Bir Araya Geldi

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, spor okullarında futbol eğitimi alan geleceğin yıldız adaylarıyla Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde bir araya geldi. Coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Akay, “ Seyhan Belediyesi olarak hedefimiz kurslarımızda yer alan çocuklarımızın gelecekte iyi birey olmalarına katkı koymak” dedi.

“ KURSLARIMIZ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR ”

“ Spor Okulları bizim için çok önemli ” diyen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Spor, çocuklarımızın kötü alışkanlıklara yönelmesini engellemek adına en önemli unsur. Bunun içinde çocuklarımızın küçük yaşta eğitim almalarını sağlıyoruz. 11 tesis, 17 branşta ücretsiz olarak gerçekleşen kurslarımız her geçen gün daha da yaygınlaşmakta. Futbol  okullarımız da bunlardan bir tanesi ve büyük bir ilgi görmekte. Geçmişte Türk futboluna yetenekli futbolcular kazandıran Adana’mızdan bundan sonra da başarılı futbolcuların yetişmesi adına desteğimizi esirgemeyeceğiz. Çocuklarımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum ” dedi.

YOĞUN  KATILIM VARDI

Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törene Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Bahçeşehir Mahallesi Muhtarı Hasan Ali Berktaş ile çok sayıda sporcu ailesi de yer aldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , ,
FY Ajans