...
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1590 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Adana’da klasik ofis anlayışı Go Ofisle değişiyor

27 Kasım 2018 - 4.137 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Adana’da klasik ofis anlayışı Go Ofisle değişiyor
Adana’da klasik ofis anlayışı Go Ofisle değişiyor

Adana’da Türkmenbaşı Bulvarı üzerinde modern mimarisi ve dikkat çeken tasarımı ile yepyeni bir iş merkezi açıldı. Üçgül Grubun imzası altında yapımı tamamlanan, Abidin Üçgül ve Büşra Üçgül‘ün işletmeciliğini yaptığı Go Ofis’in açılışı iş ve siyaset dünyasının önemli simaları ile gerçekleşti.
Açılışa her kesimden yüzlerce kişi katıldı.

Türkmenbaşı Bulvarı Huzurevleri Mahallesi mevkinde yapımı tamamlanarak faaliyete geçen Go Ofis projesinin açılışına iş dünyasının ileri gelen simaları ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve her kesimden yüzlerce kişi katıldı. Belediye Başkanlarıyla beraber açılış kurdelesini kesen Abidin Üçgül ve Büşra Üçgül kurdele kesiminin ardından kısa bir teşekkür konuşması yaptılar. Üçgül ailesinin konuşmalarının ardından Zeydan Karalar ve Soner Çetin de Üçgül ailesine projelerinden ötürü teşekkürlerini sundular. Ardından Go Ofis projesini gezen Çetin ve Karalar projeye tam not verdiler.
Açılışın ardından misafirlere çeşitli ikramlarda bulunan Üçgül ailesinin, projeye gösterilen ilgiden memnun oldukları görüldü.


Go Ofis projesinde neler var?
Go Ofis projesi kişisel ofisler, ortak kullanım alanları ve sosyal aktivitelere imkân tanıyan olanaklarıyla modern bir ofis anlayışını Adanalılarla buluşturuyor. Go Ofis’te ortak sekreterlik hizmetinin yanı sıra hazır ofis mobilyalarıyla mobilya arama zahmetinden kurtulurken, günlük ofis temizliği ve sınırsız kahve & Çay ikramlarıyla işinizi bölmeden ihtiyaçlarınızı karşılama imkânı buluyorsunuz. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, ücretsiz elektrik, su ve yüksek hızlı internet, ücretsiz ısıtma ve soğutma, özel güvenlik hizmeti, toplantı odaları, spor salonu ve work shop alanı gibi hizmetlerden de yaralanabiliyorsunuz.

İş’te Life Adana / Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans