Dolar : Alış : 32.1311 / Satış : 32.1890
Euro : Alış : 34.8820 / Satış : 34.9449
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Mehmet Şahin İnşaat ilk projesinin startını verdi

21 Mart 2018 - 3.778 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»Mehmet Şahin İnşaat ilk projesinin startını verdi
Mehmet Şahin İnşaat ilk projesinin startını verdi

Mehmet Şahin İnşaat, 25 yıldır Adana’nın önde gelen firmalarına taahhüt işleri yaparak birçok yapıya imza atıyor. “Adana’daki yapılarda imzamız var” sloganı ile çalışmalarına devam eden Mehmet Şahin İnşaat sektörünün içerisinde edinmiş olduğu tecrübe bilgi ve deneyimlerini yansıtabileceği bir proje ile konut üretimine başlıyor. Kardeşi Murat Şahin ile uzun yıllardır sektörde birlikte yol kat eden Mehmet Şahin bundan sonraki tüm projelerde de Murat ve Mehmet Şahin imzası ile devam etme kararı aldı. Mehmet Şahin kendi projelerine geçiş sürecini İş’te Life Adana’ya anlattı…

 

Bugüne kadar neler yaptınız?

Bugüne kadar Adana’nın en önde gelen müteahhitleri ile çalıştık. Onların tecrübesi bizim bilgi ve deneyimimiz bir birine harmanlandıkça çok güzel yapılara ve yüzlerce daireye imzamızı attık. Deneyimlerimizi yansıtabileceğimiz bir proje bizden ısrarla talep ediliyordu. Biz de bunu çok arzu ediyorduk. Hayalini kurduğumuz bir projede olmazsa olmaz dediğimiz, evet bunun da olması gerek diye düşündüğümüz ne kadar ince detay ve farklı tasarım varsa yansıtabileceğimiz bir proje olsun diye bekliyorduk. Mavi Bulvar üzerinde lokasyonu oldukça güzel ve bizim de deneyimlerimizi tam olarak yansıtabileceğimiz bu ilk özel projemiz bizi oldukça heyecanlandırıyor.

 

Kendinize ait ilk projenizde neden kentsel dönüşüm alanını tercih ettiniz?

Mehmet Şahin İnşaat olarak kurulduğumuz tarihten bu yana ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışıyoruz. İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi yapıları inşa ediyoruz. Kendi projemize başlarken öncelikle kentsel dönüşüm bölgelerinden tercih etmeyi arzuluyorduk. Çünkü kentsel dönüşümler topluma kazandırılmış bir hizmet olarak eski ve deprem yönetmeliğine uymayan veya kentin dokusu ile uyuşmayan, kentleşme kültürüne negatif etki olarak dar sokakları ve yaşayan kişilere her hangi bir sosyal donatı sunmadan sadece konut ihtiyacını karşılayan sağlıksız yapılardır. Bir an önce bu yapıların daha kaliteli yapılar ve yaşanılabilir konutlara dönüşmesi için bizlerde elimizden geleni yaparak yeni ve güçlü mimarisi olan projeler ile kente değer katacak yapılar üretme noktasında hizmet vereceğiz. Adana’da artan kentsel dönüşüm ve kat karşılığı inşaat taleplerini karşılamak için en doğru adres Mehmet Şahin İnşaat olacaktır. Mehmet Şahin İnşaat müşteri memnuniyetini ön plana tutan yapısıyla inşaat sektöründe öncü bir şirket olmak için her gün kendisini geliştirmektedir. Ayrıca yapının inşa edileceği bölgeyi tanımamız, bizlere ve sizlere artı bir değer katmaktadır. Bölgeyi tanıyarak ve bu bölgede kurulan bir firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilir ve ihtiyaçları karşılayan daha iyi projelere imza atabiliriz.

 

Projenizden ve detaylarından bahseder misiniz?

Adana’nın en gözde lokasyonlarından olan Mavi Bulvar üzerinde iki etaptan oluşan iki farklı projemizde konut sahipleri rahatı, konforu, kaliteyi bir arada yaşayacaklar. Ayrıca farklı mimarisi ile göz dolduracak olan projelerimizde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks seçenekleri bulunmaktadır. Bulvar üzeri olması hasebiyle projemizin alt katları işyeri olarak planlanmıştır. Konut sahibi olacaklar için ince detayların alanında uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Kullanılacak olan malzeme birinci sınıf malzeme olup müşterilerimizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde yaşayabilmesi için tüm gerekli çalışmalar yapılmaktadır. 25 yıllık tecrübe ve deneyime yakışır bir şekilde olacak olan projelerimiz Mehmet Şahin imzasını gururla taşıyacaktır. Disiplinli çalışmamız sayesinde müşterilerin beklentilerini karşılayacağız ve sunduğumuz projeleri eksiksiz gerçekleştireceğiz. Müşteri odaklı yapımız, çevreye olan duyarlılığımız, insana olan saygımızla kentimiz  için en kaliteli ve en modern hizmetleri  sunmaya devam edeceğiz.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans