Dolar : Alış : 32.7810 / Satış : 32.8400
Euro : Alış : 35.0464 / Satış : 35.1096
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

İNTERPEN ADANA BAYİSİ UYKAN KROM

07 Haziran 2024 - 67 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»İNTERPEN ADANA BAYİSİ UYKAN KROM
İNTERPEN ADANA BAYİSİ UYKAN KROM

Adana’nın güçlü ve yenilikçi işletmelerinden biri olan Uykan Krom, krom korkuluk, cam balkon, otomatik kepenk, fotosel kapı, duşa kabin, kompozit kaplama, alüminyum doğrama gibi alanlarda başarılı işler çıkartarak adından söz ettiriyor. İstanbul’dan Urfa’ya, Diyarbakır’dan Adıyaman’a, Mersin’den Hatay’a kadar uzanan geniş bir coğrafyada, kalitesiyle ve özgün tasarımlarıyla kendine sağlam bir yer edinen firma, üretimdeki esneklikleri ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde her türlü projeye cevap veriyor.

Sektörün önde gelen markalarından olan İNTERPEN’in Adana bayisi olarak faaliyet gösteren Uykan Krom, sıcak Adana iklimine uygun tasarımlar ve PVC ürünlerindeki yüksek ısı yalıtımıyla evleri her türlü hava koşuluna karşı korumayı vaat ediyor.

Uykan Krom’un kurucusuyla gerçekleştirdiğimiz bu röportajda, sektördeki deneyimleri, vizyonları ve yaptıkları işi detaylarıyla konuştuk.

İş’te Life Adana/Filiz Yıldırıcı

İşletmenizin kuruluş hikâyesinden bahseder misiniz?

Biz bu sektöre 2005 yılında başladık. Henüz 13 yaşımdayken, yaşıtlarım parklarda oyun oynarken ben sektöre çırak olarak adım attım. Şimdi geçmişe baktığımda küçük yaşta başlayan serüvenin ve tecrübenin beni ne kadar olumlu etkilediğini gözlemliyorum. İşimin inceliklerini ve detaylarını öğrenmemin sonrasında 2014 yılında kendi işletmemizi kurdum. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her zaman gelişmeye ve öğrenmeye devam ediyorum.

Neler üretiyorsunuz? Nerelerde hizmet veriyorsunuz?

Sektöründe kendisini ispatlamış olan İnterpen’in Adana bayisiyiz.

Bizim hizmet ettiğimiz alanlar, krom alüminyum korkuluk, cam balkon, otomatik kepenk, fotosel kapı, duşa kabin, kompozit kaplama, alüminyum doğrama gibi alanlarda üretim yapıyor ve hizmet veriyoruz. Ağırlık olarak müteahhit bazlı çalışsak da perakende satış ve hizmetlerimiz mevcut.

Türkiye genelinde her ile hizmet götürüyoruz. Şuana kadar İstanbul, Urfa, Diyarbakır, Adıyaman, Mersin, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş gibi illere iş yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. İşinizde iyi iseniz her bölgede yaptığınız iş iyi referans oluyor. Bizde bu referanslar doğrultusunda gelen taleplere elimizden geldiğince hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

İstanbul’a da iş yaptığınızı söylemiştiniz. Orada hangi bölgelerde çalıştınız ve neden İstanbul sizi tercih ediyor?

İstanbul’da Bahçeşehir ve Merter’de çalıştık. Bahçeşehir’de 7 katlı bir binanın tüm korkuluklarını yaptık.  Merter’de ise 8 katlı bir iş hanında çalıştık. Yaptığımız işlerin duyulması, hizmet sektörüne yaptığımız katkılar ve yaptığımız işlerin kalitesinden ötürü orada tercih ediliyoruz.

İşletmenizin üretim kapasitesi nedir?

Genelde ürünlerimiz hazır gelir ve montajını yaparız. Atölye bazlı çalışmayız. O yüzden aylık belirli bir üretim sınırımız yok. Alınan siparişleri zamanında teslim etme noktasında da hiçbir sıkıntı yaşamadık.  Montajlama ekibimiz de tamamen kendi bünyemizde ve alanında uzman arkadaşlardan oluşuyor. Dışarıdan hizmet almıyoruz. Bu da bize hız kazandırıyor.

Ürünlerinizin garanti süresi nedir?

Biz işçiliğe 2 yıl, malzeme hatalarına karşı da on yıl garanti veriyoruz.  Olası bir malzeme hatasında müşteri direkt olarak bizleri muhatap alıyor.

Adana sıcakları hepimizin malumu… PVC’lerin ısı yalıtım ile sistemi ile uyumu nedir?

PVC ürünlerimizin hepsi ısı yalıtım sistemli. Isı yalıtım sistemi maliyetli oluşundan ve Adana ikliminin çok soğuk olmamasından kaynaklı çok tutmuyor diyebiliriz.  Fakat bu PVC’leri sadece soğuğa karşı değil malum Adana sıcaklarına karşı da düşünmemiz gerekiyor. Enerji kaybının büyük oranda önüne geçerek tasarruf sağlıyor.  Yaşam mekânlarımızı dışarıdaki aşırı sıcak havalara karşı koruyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , ,
FY Ajans