Dolar : Alış : 18.5397 / Satış : 18.5731
Euro : Alış : 18.1474 / Satış : 18.1801
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1304 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yüzbinlere ulaşacağız

28 Ağustos 2020 - 605 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Yüzbinlere ulaşacağız
Yüzbinlere ulaşacağız

Yüzbinlere ulaşacağız

İş’te Life Adana Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Filiz Yıldırıcı, yeni yayın dönemine teknoloji yoğun hamleyle hazırlandıklarını belirterek, “Basılı dergimize e-dergi formatını da ekleyerek yüzbinlerce okura ulaşmış olacağız” dedi.

İşte Life Adana Dergisi, yeni yayın döneminin ilk ‘Yayın Kurulu’ toplantısını gerçekleştirdi.Yayın kurulunun farklı sektörde yer alantemsilcilerinin katıldığı toplantı sonrası bir değerlendirme yapan İş’te Life Adana Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Filiz Yıldırıcı, medya dünyasına farklı bir pencere açan İşte Life Adana’nın daha güçlü bir yazar kadrosu, daha etkin bir içerikle yeni yayın dönemine hazırlandığını söyledi.

SORUMLULUĞUMUZ DAHA DA ARTTI

Bu yıl e-dergi altyapısıyla dünyanın her yerindeki Çukurovalılara da ulaşılacağını belirten Yıldırıcı, “Bölgemizin yatırım potansiyelini, turizm imkanlarını, değerlerimizi, markalarımızı, KOBİ’lerimizin ürünlerini Türkiye ve dünyaya tanıtma çerçevesinde önemli bir görev üstleneceğiz. Bugüne kadar Adana ve Ankara protokolü başta olmak üzere binlerce okura e-dergi hizmetimizle yüzbinler eklenmiş olacak. Sorumluluğumuz daha da arttı. Bugün, Yayın Kurulumuzla verimli bir toplantı yaptık. Adana ve bölge iş dünyasının nasıl bir dergi okumak ve nasıl bir dergide yer almak istedikleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Bugüne kadar çıkan sayılarımızı ve önerileri değerlendirdik” dedi. Yeni dönemin ilk yayın kurulu toplantısına ekonomi gazeteciliğinin duayen isimlerinden Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mehmet Uluğtürkan da katılarak öneriler sundu.

GÜÇLÜ İSMLERDEN OLUŞAN YAYIN KURULU 

FY Ajans bünyesinde yayınlanan “İş’te Life Adana” dergisinde ekonomi, siyaset, kültür, sanat ve gündemdeki aktüel gelişmeler yer alıyor. Derginin yayın kurulunda her biri farklı sektörlerde faaliyet gösteren Hüseyin Karatoprak, Şükrü Gedik, İbrahim Er, Yusuf Ekinci, Yusuf Delikanlı, Hicran Kaykaç gibi etkin yöneticiler yer alıyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans