Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yerel Değerlerden Küresel Liderliğe

24 Eylül 2018 - 916 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Yerel Değerlerden Küresel Liderliğe
Yerel Değerlerden Küresel Liderliğe

Yerel Değerlerden Küresel Liderliğe

Kutluca, ‘’Adana Tekrar Bir Cazibe Merkezi Olmalıdır’’

   TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, yönetim kurulu ile yaptığı toplantıda, tarihten bu yana Adana’nın bir cazibe merkezi olmasına katkısı bulunan Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin iyi değerlendirilemediğini dile getirdi.
   
   Kutluca konuşmasında, Adana’nın ikliminin, ekonomik yapısının, tarım ve hayvancılığa elverişli topraklarının dikkat çekmesinin yetmediğinin altını çizdi. Sürdürülebilir sosyo-ekonomik politikaların geliştirilmesinin şart olduğunu belirten Kutluca, ülkemizin gelişmesinin ve güçlenmesinin yerelden başladığını ifade etti. ‘’Yerel
değerlerden küresel liderliğe giden yol; üretim ve istihdamdan geçer ‘’ diyen Kutluca, ‘’Adana’nın daha güçlü bir ekonomiye sahip olması ve kalkınabilmesi için, iş dünyasına, yerel yöneticilere ve merkezi idarenin desteklerine büyük ihtiyaç var’’ şeklinde konuştu.
 
   TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Kutluca, ‘’Adana tekrar bir cazibe merkezi olmalıdır. Bu hususta elini taşın altına koyanlara, Adana ve ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya çalışanlara saygımız sonsuzdur’’ açıklamasında bulunarak, Yerel değerlerden küresel liderliğe vurgusu yaptı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans