Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

TÜMSİAD Adana Şubesi Halk Bankası Bölge Koordinatörünü Ağırladı

06 Aralık 2018 - 1.033 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»TÜMSİAD Adana Şubesi Halk Bankası Bölge Koordinatörünü Ağırladı
TÜMSİAD Adana Şubesi Halk Bankası Bölge Koordinatörünü Ağırladı

Halk Bankası Adana Bölge Koordinatörü Vahdet Büyüker ve Pazarlama Bölüm Müdürü Erhan Kıvrakdal TÜMSİAD Adana Şubesini ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, sohbet şeklinde geçen toplantının çok yararlı geçtiğini söyledi.

TÜMSİAD Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin sorularını tek tek cevaplayan Adana Halk Bankası Bölge Koordinatörü Vahdet Büyüker, Küçük ve Orta Büyük Ölçekli İşletme (KOBİ)’ lerin öz kaynaklarının kısıtlı olduğunu ve desteklerin biraz daha iyileştirilmesi gerektiğini vurguladı. Büyüker, iş dünyasının motivasyonlarını yüksek tutmasını  AR-GE, eğitim ve teknolojilerini geliştirerek, üretim ve ihracata ağırlık vermelerini istedi. Kredilerde imalat ve ihracat yapanlara öncelik olmak üzere reel sektöre desteklerinin devam ettiğini hatırlatan Büyüker, verimli geçen bu sohbet için,Başkan Yakup Kutluca’ya teşekkür etti.

Başkan Kutluca’da, ‘’Şu an Bankalar, piyasaların ihtiyacını tam olarak karşılayamıyor. Önünü göremeyen yatırımcılar faizlerin yüksek olması nedeniyle yatırıma sıcak bakmıyor. Önümüzdeki dönem inşallah faizler düşer, yatırımlar da başlar, Türkiye’nin önü açılır, iş dünyası rahat bir nefes alır. Bilhassa şu dönemde devlet bankalarının verdikleri destekler önem arz etmektedir’’ şeklinde konuştu. Kutluca, aydınlatıcı bilgileri ve iş dünyasına  verdiği mesajları için Büyüker’e teşekkür etti.

TÜMSİAD Adana Şubesini ziyaret eden Halk Bankası Bölge Koordinatörü Vahdet Büyükerve Pazarlama Bölüm Müdürü Erhan Kıvrakdal ile yapılan toplantıda Başkan Yakup Kutluca’nın yanı sıra, Oğuz Akkaya, Alpaslan Sayiner, Turgut Durak, Önder Özsayın, Tekin Işık, Melih Sarıkodal, Sami Karnas, Hakan Çakmak, M. Serkan Delice, S. Kemal Pakkumsal, Yusuf Kara, Yalçın Güleryüz, Eyüp Yüceli, Filiz Yıldırıcı, Yusuf  Ekinci , Ayhan Bertan  ve Yalçın Kartal hazır bulundu.

Refleks Gazetesi/

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans