Dolar : Alış : 18.5187 / Satış : 18.5521
Euro : Alış : 18.1395 / Satış : 18.1722
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1304 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Tekstil ve Hazır Giyim Sektörü 2020’de Adana’da Buluşacak

03 Şubat 2020 - 498 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»Tekstil ve Hazır Giyim Sektörü 2020’de Adana’da Buluşacak
Tekstil ve Hazır Giyim Sektörü 2020’de Adana’da Buluşacak

“Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı”, 5-8 Şubat 2020 tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Tekstil ve hazır giyim sektörünü Çukurova bölgesinde ilk kez bir araya getirecek.

Tekstil ve Hazır Giyim Sektörü 2020’de Adana’da Buluşacak TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Adana Hazır Giyim Platformu işbirliği ile düzenlenecek, Türkiye genelinde sektöre yeni bir can damarı kazandırma amacıyla hazırlanan, Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, 5-8 Şubat 2020 tarihinde sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Tekstil ve hazır giyim sektörünü Çukurova bölgesinde ilk kez bir araya getirecek olan Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, dış giyimden iç giyime, kumaştan yan sanayi ve aksesuara kadar uzanan geniş ürün yelpazesini global hazır giyim markaları ve zincir mağazaların satın alma yetkilileri ile buluşturma amaçlıyor.
Fuar, Çukurova’da sektörün satın alma eğilimlerinin değişim gösterdiği, pazara yakınlığın en önemli kriter haline geldiği dönemde, üretim kapasitesi, kalite ve hızlı teslim gibi özellikleriyle bölge ve uluslararası markalar için tedarik merkezi olma potansiyeli taşıyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans