Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

SARIÇAM’DA 14 ŞUBAT’TA 14 NİKAH

15 Şubat 2022 - 257 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»SARIÇAM’DA 14 ŞUBAT’TA 14 NİKAH
SARIÇAM’DA 14 ŞUBAT’TA 14 NİKAH

Sarıçam Belediyesi Evlendirme Memurluğuna başvuran 14 çiftin nikâhı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde saat 14.00 te kıyıldı. Günler öncesinden randevu alıp, nikâh işlemlerini tamamlayan çiftler, Başkan Bilal Uludağ’ın kıydığı toplu nikahta ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştirdiler.

Sarıçam Belediyesi Evlendirme Memurluğuna başvuran 14 çiftin nikâhı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kıyıldı. Günler öncesinden randevu alıp, nikâh işlemlerini tamamlayan çiftler, Sarıçam Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen nikah töreninde ‘evet’ diyerek hayatlarını birleştiren imzayı attılar.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak süslenen alanda gerçekleşen nikâh töreninde genç çiftlerin bir hayli heyecanlı olduğu görülürken, aile cüzdanına bu özel günün tarihini yazdıran çiftler, hayatlarını bu özel günde birleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  toplu töreninde, nikâh kıydıran çiftlere çeşitli hediyeler verdi. Tören sonrası çiçeği burnunda çiftler, çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Her 14 Şubat’ta Evlendirme Dairelerinin bu özel gün nedeni ile ayrı bir yoğunluk yaşadığını kaydeden Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  bu anlamlı günde hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin 14 Şubat’ı tercih ettiklerini belirtti.

“BU GÜNÜ UNUTULMAZ KILMAK İSTEDİK”

14 Şubat’ın nikah kıydırmak isteyen çiftler tarafından en çok tercih edilen gün olduğunu belirten Başkan Uludağ, sözlerine şöyle devam etti “ Bildiğiniz gibi her 14 Şubat’ta Evlendirme Memurluklarında çok ciddi yoğunluklar yaşanır. Bu anlamlı günü kendilerine unutulmaz kılmak isteyen çiftler, daha çok bugünü kendilerine nikah tarihi olarak belirlerler. Bizlerde Sarıçam Belediyesi olarak bugünün önemine binaen 14 Şubat’ta 14 çiftimize, saat 14’te toplu nikah kıyma organizasyonu düzenleyerek bu günü daha da unutulmaz kıldık. İstedik ki evlilikleri süresi boyunca bugün hiç unutulmasın. Gözlerindeki heyecana, yüzlerindeki mutluluklarına ortak olduğumuz çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyor, aile saadetlerinin daim olmasını temenni ediyorum.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans