Dolar : Alış : 30.9582 / Satış : 31.0140
Euro : Alış : 33.6051 / Satış : 33.6657
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Şahin Bilgiç Yeniden ATB Başkanlığına Seçildi

04 Nisan 2018 - 845 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Şahin Bilgiç Yeniden ATB Başkanlığına Seçildi
Şahin Bilgiç Yeniden ATB Başkanlığına Seçildi

Adana Ticaret Borsası’nın olağan seçiminde 402 üyenin oyunu alarak güven tazeleyen mevcut başkan Şahin Bilgiç, “Kazanan aslında Adana Ticaret Borsası oldu. Borsamıza sahip çıkan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımın yüzde 90’ın üzerinde olduğunu söyleyen TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Güzel bir seçim yaşadık. Aslında kazanan Adana Ticaret Borsası oldu. Üyelerimiz yaptığımız hizmetleri, projeleri gördü. Bizlere güvendi, teveccüh buyurup bir 4 yıl daha seçti. Ben seçimimizde gelerek oy kullanan, borsasına sahip çıkan üyelerimizi çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kendisinin dışında iki listenin de seçimde yarıştığını hatırlatan Bilgiç, “İki arkadaşımız da centilmence bir seçim çalışması yürüttüler. Adana’ya yakışır demokratik bir yarış oldu. Burada kaybeden yok. Ben üyelerine sahip çıkan, onları kucaklayan yapıda bir insanım. Karşı listede adaydı, rakipti diye bakmam. Adana Ticaret Borsası’nın bütün üyelerini kucaklarım. Yönetim ve meclis arkadaşlarımla birlikte borsamıza, Adana’ya yakışır hizmetlerimize devam edeceğiz. Türkiye’nin en büyük ve modern borsasını yaptık. İyi hizmetlerimizi orada da sürdüreceğiz. Bu seçimimize ilgi gösteren bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Adana’ya hayırlı olsun. Adana tarımına hayırlı olsun. Adana Ticaret Borsamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Adana Ticaret Borsası’nın kayıtlı üyelerinin içerisinde yasal mevzuatlar gereği 912 üyenin oy kullanma hakkı olduğu seçimde; 833 üye oy kullandı. Mavi liste ile seçime giren Şahin Bilgiç 402 oy, beyaz liste ile seçime giren Orhan İlhan 247 oy, turuncu listeyle seçime giren Ali Can Yamanyılmaz ise 179 oy aldı. 5 oy da geçersiz sayıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans