Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

İŞKUR, 969 Büro Memuru Arıyor

02 Nisan 2018 - 971 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»İŞKUR, 969 Büro Memuru Arıyor
İŞKUR, 969 Büro Memuru Arıyor

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör firmaların İŞKUR aracılığı ile personel alımları devam ediyor. Özel sektörde çalışmak üzere 969 büro memuru alımı için ilana çıkıldı.

İŞKUR üzerinden yayınlanan herhangi bir iş ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin öncelikler İŞKUR kayıtlarını tamamlamaları gerekiyor. Kaydı tamamlayan adaylar İş Arayan Girişi ile istedikleri ilana başvurularını gerçekleştirebilirler.

İŞKUR Büro Memuru Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan büro memuru ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenlerin;

– En az ilkokul mezunu olmak,

– Bilgisayar kullanabilir olmak,

– Sorumluluk sahibi olmak,

– Microsoft Office programlarını kullanabilir olmak,

– Raporlama yapabilir olmak,

– Kayıt tutabilir olmak gibi koşulları yerine getirebilir olmaları gerekiyor.

İŞKUR Kaydı Nasıl Yapılır?

Daha önceden İŞKUR üzerinden hiçbir online işlem yapmayanların öncelikle üyeliklerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. “Üye Ol” butonuna basılınca açılan ekranda “Üyelik Sözleşmesi” görüntüleniyor. Kurum sitesine üye olmak isteyenlerin “Üyelik Sözleşmesi”ni onaylaması gerekiyor. İŞKUR portalına üye olan kullanıcılar, verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder. Bu bilgilerden dolayı oluşabilecek sorunlarda Kurum sorumluluk kabul etmez. Sisteme üye olurken tercih ettikleri iletişim yöntemi (Fiziki adres, e-posta veya GSM numarasına kısa mesaj servisi) ile bilgilendirilecekler. Sisteme üye olurken kullanıcılar tarafından şifre belirleniyor. Bu şifrenin gizliliği kullanıcının sorumluluğunda bulunuyor. Daha sonra kimlik bilgileri ve güvenlik kontrolü alanları doldurarak üye kaydı tamamlanıyor.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans