Dolar : Alış : 30.9582 / Satış : 31.0140
Euro : Alış : 33.6051 / Satış : 33.6657
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

‘‘İnşaat Sektöründe Çözüm Adımları Atılmalı’’

15 Nisan 2021 - 284 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»‘‘İnşaat Sektöründe Çözüm Adımları Atılmalı’’
‘‘İnşaat Sektöründe Çözüm Adımları Atılmalı’’

‘‘İnşaat Sektöründe Çözüm Adımları Atılmalı’’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Adana Müteahhitler Birliği Başkanlığına seçilen Haydar Çakıroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde, Türkiye’de ve Adana’da sıkıntılı günler geçiren inşaat sektörünün çözüm noktasında bazı adımların atılmasının vaktinin geldiğini söyledi.

Adana Kamu Müteahhitleri (AKAMDER), Adana Müteahhitler Birliği Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette müteahhitlerin ortak paydası olan inşaat sektörü ve yaşanılan sıkıntılar ele alınarak çözüm noktasında fikir alışverişleri yapıldı.

‘‘ Sıkıntılı günler geçiren inşaat sektöründe çözüm için adımlar atılmalı.’’

Gerçekleşen ziyarette konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Müteahhitler Birliğinde bilgi, birikim ve tecrübe olarak inandığımız, destek verdiğimiz başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve yeni oluşan Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. Ülkemizde ve Adana’da sıkıntılı günler geçiren inşaat sektöründe çözüm noktasında bazı adımların atılması zamanı gelmiştir. Çözüm noktasında AKAMDER olarak her türlü iş birliğine hazırız. Bu adımların başında ise Adana’daki imar sorununun bir an önce çözüme kavuşturulması gelmektedir” dedi.

‘‘ Her türlü desteğe hazırız.’’

Müteahhitler Birliği Başkanı Haydar Çakıroğlu da AKAMDER’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AKAMDER’in bu destek açıklamaları elbette inşaat sektörünün sorunlarının çözümünde önemli bir katkı sağlayacaktır. Sektörün sorunları giderek büyümektedir. Sonuç olarak Adanalı müteahhitlerimiz diğer illerde projeler gerçekleştiriyor. Ekonominin lokomotifi olan sektörün Adana’ya katkı koyması adına başkanımızın da belirttiği üzere imar sorunu bir an evvel çözüme kavuşturulmalıdır. AKAMDER’in sektörde atacağı tüm adımlarda bizde Müteahhitler Birliği olarak her türlü desteğe hazırız” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans