Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Handan KARAY ULUĞ Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi açılışı yapıldı

29 Mart 2022 - 639 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»Handan KARAY ULUĞ Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi açılışı yapıldı
Handan KARAY ULUĞ Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi açılışı yapıldı

Handan KARAY ULUĞ Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi açılışı yapıldı

Yıldırım Uluğ Handan Karay Uluğ inşaat Adana’nın Çukurova ilçesinde bulunan Şehit Tolga Özdinç İlkokuluna Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi yaptırdı. Yeni nesil teknik donanımlar ile hazırlanan sınıfta öğrenciler robotik kodlama çalışmalarını yapabilecekler.

Dünden bu güne her daim eğitim camiasından desteklerini esirgemeyen Yıldırım, Handan Uluğ çifti okula yapılan sınıf haricinde okulda eksik olan bilgisayarları da karşılama sözü verdi.

Handan KARAY ULUĞ Robotik Kodlama Sınıfı ve Kütüphanesi’ açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı Murat SERT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı, desteklerini esirgemeyen Handan KARAY ULUĞ ve okul müdürleri ve eğitim camiasından katılımcılar ile gerçekleştirildi.

Kısa bir folklor gösterisi sonrası gerçekleşen açılışta, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak böyle güzel bir sınıfın okula kazandırılmasına katkı sağlayan Handan Karay Uluğ’a öğretmenlerimize, velilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde teşekkürlerini iletti.

Kurdele kesimi sonrası öğrenciler davetlilere kısa bir sunum yaptı. Robotik kodlama üzerine gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatan ve uygulamalı gösteren öğrencilere Koçak tebrik ederek başarılar diledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans