Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Gayrimenkul Yatırım Fuarı 4. kez Adana’da

03 Aralık 2018 - 725 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Gayrimenkul Yatırım Fuarı 4. kez Adana’da
Gayrimenkul Yatırım Fuarı 4. kez Adana’da

Elka Fuarcılık tarafından düzenlenen 4’üncü Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın tanıtım toplantısı Adana Hiltonsa toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Nadir Vurankaya, Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç ve sektörden birçok iş insanın yanı sıra Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, MHP Adana il başkanı Bünyamin Avcı, diplomat Hulisi Kılıç katılım gösterdi.
Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, Adana Büyükşehir Belediyesi ve AYAMDER’in desteği ile bu yıl dev bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, “Adana’nın önde gelen en büyük firmalarından aldığımız destek ile bu yıl dolu dolu bir fuar geçireceğiz. Gayrimenkul Sektörünün buluştuğu fuarımızda, özel fiyatlar ve kişinin tercihine göre ödeme seçenekleri ile alıcısının yüzünü güldürecek olan projeler, ziyaretçilerin tercihlerini tam olarak karşılayacak” dedi.
Adana’da emlak ve inşaat sektörleri her zaman canlı olacak
Adana Yapı Müteahitleri Derneği Başkanı Nadir Vurankaya, açılış konuşmasında sürekli olarak göç alan bir kent olan Adana’nın inşaat ve emlak sektörlerinde her zaman canlı bir kent olduğunu ifade etti. Canlılığın artarak devam etmesi için inşaat fuarlarının çok önemli olduğunu belirten Vurankaya, tüm katılımcı firmalara ve konuklara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.


Fuar varsa canlılık var
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar konuşmasında kentin canlılığı açısından fuarların önemine dikkat çekti. Türkiye’nin Avrupa büyüme standartlarına ulaşması açısından inşaat sektörünün her daim canlı olması gerektiğini belirten Karalar, canlılığın sağlanması için ise fuarların şart olduğunu söyledi. Son dönemde yaşanan ekonomik daralmaya atıfta bulunan Karalar, “krizi yok sayarak krizden kurtulamayız, bilakis bu tarz buluşmaları artırarak sorunlara doğru teşhisler koyarak sorunların üzerine gitmeliyiz, krizin üstesinden ancak bu şekilde gelebiliriz” dedi.
Açılış konuşmalarının ardından ELKA fuarcılık tarafından fuara 4 yıl boyunca kesintisiz olarak katılım gösteren firmalara plaketler verildi. Fuar 30 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında Adana HiltonSA Oteli’nde devam edecek.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans