Dolar : Alış : 13.5932 / Satış : 13.6177
Euro : Alış : 15.2159 / Satış : 15.2433
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana10°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1111 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

ÇOLDer Kahvaltıda Buluştu

14 Aralık 2021 - 82 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»ÇOLDer Kahvaltıda Buluştu
ÇOLDer Kahvaltıda Buluştu

Çözüme Ortak Ol Derneği (ÇOLDer) Sosyal Aktivite ve Etkinlik Komitesi çeşitli STK ve kurumların katılımıyla geçtiğimiz Pazar günü kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

Hanifi Aktaş/İş’te Life Adana

Çözüme Ortak Ol Derneği (ÇOLDer) Sosyal Aktivite ve Etkinlik Komitesi’nin Pazar günü Adana Baro Tesislerinde düzenlediği birlik ve beraberliği pekiştirme amaçlı kahvaltı organizasyonuna Çolder Yönetim ve Denetim Kurulu, Onursal Üyeleri, Sosyal Aktivite ve Etkinlik Komitesi ve gönüllü üyelerin yanı sıra Küresel Stratejik Araştırmalar Derneği (KÜRSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çakar, Sarıçam Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Gedik, ATÜ TTO Müdürü ve AOSB Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen,  FY Ajans ve İş’te Life Adana Dergisi imtiyaz sahibi Filiz Yıldırıcı ve diğer davetli isimler katılım gösterdi.
Adana Baro Tesislerinde güzel bir havada gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde katılımcılar birbirlerini ve ÇOLDer’i yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Kahvaltıda ayrıca yüzme dalında birçok madalya kazanan ÇOLDer üyesi  Fırat Arsunar’ın başarısı da kutlandı.  Yüzme dalında ondan fazla madalya kazanarak büyük başarılara imza atan Arsunar’ın başarılarının unutulmaması organizasyonun amacına ulaştığının somut bir göstergesi olarak kayıtlara geçti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans