Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

BİTLİS HİZAN BALI! Turgut Özal’da

03 Ağustos 2020 - 495 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»BİTLİS HİZAN BALI! Turgut Özal’da
BİTLİS HİZAN BALI! Turgut Özal’da

BİTLİS HİZAN BALI! Turgut Özal’da

Bitkisel ve takviye ürün satışı ile tercih edilen yerler arasında ilk sıralarda yer alan Nurs Lokman Hekim 1001’inci şubesini Turgut Özal Bulvarında açtı.

Ömer  ve Uğur Tuncel kardeşlerin işletmeciliğinde hizmet veren Nurs Lokman Hekim Turgut Özal şubesi  TVA  televizyonu Genel Müdürlüğünü de yürüten Mustafa Tuncel koordinatörlüğünde bitkisel ürünler, yöresel  bakliyat, baharat ve taze çerez çeşitlerinin  yanı sıra Bitlis  Hizan balı tedarikinde de tercih edilen yerlerden oldu.
Ürün çeşidi konusunda en iyisi en doğalı ve en tazesi olarak tüketici ile buluşturan şube özellikle Bitlis Hizan balının, yüksek rakımlı yaylalardan tedarik ediyor ve tüketici ile buluşturuyor.

KENDİ SOFRAMIZA KOYMADIĞIMIZI RAFLARIMIZA KOYMUYORUZ

” Avrupa Birliği Kalite Ödülü” ile tescil edilmiş olan Nurs Lokman Hekim’in araştırmalar yaparak ürettiği ürünlerin yer aldığı şubedeki tüm ürünler Tarım bakanlığı onaylı üretim izin belgeleri, ISO kalite belgeleri ve Helal sertifikalarına sahip olup,  Ürünlerin kalitesi, değerli tüketicilerin teveccühleri ile kanıtlanmıştır.
Şube İşletmecisi; Ömer  ve Uğur Tuncel kardeşlerin “KENDİ SOFRAMIZA KOYMADIĞIMIZI RAFLARIMIZA KOYMUYORUZ”  ilkesi ile
“Halkın sağlığı her şeyden önce gelir. Halkımız da her hangi bir ürün alırken mutlaka bandrolleri kontrol etmelidir. Bu sadece bitkisel ürünler için değil her türlü ürün alırken dikkat edilmesi gereken noktadır. ürünün üretim aşamasından, sofraya gelene kadar tüm aşamaları inceliyor ve takip ediyoruz. Biz kontrolleri ve gerekli izin belgeleri olmayan hiçbir ürünü rafımıza koymuyoruz. Şubedeki ürün çeşidimizi sürekli arttırırken önceliğimiz halkın sağlığıdır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi özellikle Bitlis Hizan’dan tedarik ettiğimiz ödüllü  bal konusunda çok  idealıyız.  Bal alırken birçok kişinin aklında farklı sorular oluyor. Haklılarda! Biz bütün bu hassasiyetleri biliyoruz ve bu doğrultuda ürün seçiyoruz.
Baharat çeşitlerimizi seçerken de aynı titizlik ve hassasiyet ile davranıyoruz. Baharat ile ilgili de tüketicinin bilmediği birçok yanlış üretim yöntemi oluyor. Biz kendi tüketmeyeceğimiz, standartlara uymayan hiçbir ürün ile temas halinde olmuyoruz.  Bizim hedefimiz en doğal ürünleri en sağlıklı koşullarda tüketici ile buluşturmaktır.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans