Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Arabanı getir daireyi daireyi götür”

19 Mayıs 2022 - 795 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»“Arabanı getir daireyi daireyi götür”
“Arabanı getir daireyi daireyi götür”

Adana’nın köklü inşaat firmalarından Kaya Life İnşaat düzenlediği kampanyalarla adından söz ettiriyor. Kaya Life İnşaat son olarak “getir arabanı götür daireni” kampanyası ile Adana’da konut almayı düşünenlerin ilgisini çekmeyi başardı.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

Türkiye’de son dönemde gayrimenkul sektörü hiç olmadığı kadar konuşulmaya başlandı. Özellikle konut fiyatlarına gelen zamlar sonrasında, orta ve dar gelirli vatandaşlar nasıl ev sahibi olacaklarını kara kara düşünmeye başladı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta açıkladığı konut paketleri umutları yeşertse de müteahhitlerden ve mülk sahiplerinden de konut arayışı içinde olanları rahatlatacak bir kampanya bekleniyordu. Tam da böylesi bir süreçte Adana’nın saygın inşaat firmalarından Kaya Life İnşaat, Harun Kaya liderliğinde kamuoyuna bir kampanya açıkladı: “Arabanı getir daireyi götür”

“Arabanı getir daireyi daireyi götür”

Kaya Life İnşaat konut alacaklara yönelik başlattığı“Arabanı getir daireyi götür” kampanyası ilgi ile karşılandı. Kampanya, konut almayı düşünen fakat nakit para bulmakta ya da kredi çekmekte zorlanan vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar arabalarını Kaya Life İnşaat’a değerinde satarak, almayı düşündükleri dairelere peşinat olarak gösterebiliyorlar. Bu şekilde bankalara faiz ödemekten kurtulan vatandaşlar ise kampanyadan oldukça memnun. 

“Yeni kampanyalar için takipte kalın”

Harun Kaya

İş’te Life Adana’ya açıklama yapan Kaya Life İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Harun Kaya, “mevcut kampanyamızla konut almak isteyenlerin ellerini biraz olsun rahatlatmayı ve piyasayı canlandırmayı hedefledik. Kampanya şuan umduğumuz gibi ilgi ile karşılandı. Bundan sonra da farklı kampanyalarla konut almak isteyenlerin yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz, bizi takipte kalın” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , ,
FY Ajans