Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Altunbaş Yapı: En Az 1 Yıl Süreyle İnşa Ettiğimiz Sitelerin Yöneticiliğini Üstleniyoruz

17 Mayıs 2018 - 1.224 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»Altunbaş Yapı: En Az 1 Yıl Süreyle İnşa Ettiğimiz Sitelerin Yöneticiliğini Üstleniyoruz
Altunbaş Yapı: En Az 1 Yıl Süreyle İnşa Ettiğimiz Sitelerin Yöneticiliğini Üstleniyoruz

 

Yapı sektöründe yaptığı projelerle sektörün yapı taşlarından olan Altunbaş Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Altunbaş, tamamladıkları projelerinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına en az 1 yıl süreyle sitelerin yöneticiliğini üstlenerek olası sorunlara anında ve yerinde müdahale ettiklerini söyledi.

Ürettiği yeni yaşam alanlarında sağlıklı bir sosyal yaşam sürülebilmesi için projelere bütüncül bir planlama ve yönetim mantığıyla yaklaşan Altunbaş Yapı, sadece konutlarıyla değil verdiği hizmetlerlede konut alacakların tercih ettiği firmaların başında geliyor.

Altunbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Altunbaş, İş’te Life Adana dergisine yaptığı açıklamada, yapı sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ürettikleri tüm konutlarda kullandıkları her malzemeyi özenle seçtiklerini ve uyguladıklarını belirtti. Yapılan projeleri sadece konut olarak değil, yaşam alanı olarak tasarladıklarına dikkat çeken Altunbaş, şöyle konuştu:

“Bugüne kadar teslim ettiğimiz her proje bizim için birer yapıt oluyor. Projelerimizi tercih eden tüm müşterilerimizin rahatı ve konforu için Altunbaş ailesi olarak büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Her yeni projeye ‘Daha farklı neler uygulayabiliriz ve yaşantıları kolaylaştıracak neler yapabiliriz’ diye bakıyor, o şekilde planlıyoruz.Bu anlamda sadece fark yaratacak projeler değil fark yaratacak hizmetlerde üretiyoruz.”

Atunbaş’a Özel Hizmetler

Sadece kendilerine özel olan birçok hizmet sunduklarına dikkat çeken Altunbaş, şunları ifade etti:

“Müşterilerimizi bize ulaştıkları andan itibaren en kısa sürede diledikleri yerden alarak Altunbaş Yapı kalitesinin sunulduğu tüm projelerimizi görme imkanı sağlıyoruz ve sonrasında onları yine diledikleri yere ulaştırıyoruz. Tamamladığımız projelerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına en az 1 yıl süreyle sitelerin yöneticiliğini üstlenerek olası sorunlara anında ve yerinde müdahale ediyoruz. Müşterilerimizebizden aldıkları gayrimenkuller (daire,dükkan vs.) için aldığı andan itibaren  5 yıl boyunca gerçek garanti sunuyoruz.5 yıl boyunca herhangi bir sorunda uzman ekibimiz problemleri ve sıkıntıları gidermek için elinden gelen bütün gayreti gösterereksorunu çözüyor. Altunbaş Yapı olarak,yüzde100 müşteri memnuniyeti sağlamayıve ailelerimizinsağlıklı huzurlu yaşantısını sürdürebilmesini hedefliyor, hayat standartlarını yükselterek garanti hizmetini sunuyoruz.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans