Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

AKAMDER’den Milli Mutabakata Destek Ziyaretleri

21 Mart 2018 - 667 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»AKAMDER’den Milli Mutabakata Destek Ziyaretleri
AKAMDER’den Milli Mutabakata Destek Ziyaretleri

Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) “milli mutabakat” ittifakı dolayısıyla AK Parti ve MHP’nin Adana il başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AKAMDER yönetimi, AK Parti Adana İl Başkanlığına görevlendirilen Fikret Yeni’ye tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, konuşmasında 5 yıldır hizmette bulunduğu AK Parti İl Başkanlığında kongre sürecine kadar görevlendirilmesi ve devamındaki ziyaretlerin vatandaşın AK Partiye güveninin işareti olduğunu, bunun onurunu yaşadıklarını belirtti. AKAMDER’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Yeni, “AKAMDER Adana’ya STK olarak etkin bir güç katmaktadır. Başkan Mustafa Karslıoğlu ve yönetiminin başarıların devamını diliyorum” dedi.

AKAMDER, MHP Adana İl Başkanlığına atanan Bünyamin Avcı’ya da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı “AKAMDER’in STK olarak son yıllarda Adana’da çok büyük işlevler gerçekleştirdiğini görüyoruz. Akabinde gerek sektörleriyle alakalı gerekse Adana’nın sosyal ve kültürel olaylarında aidiyet duygularıyla büyük desteklerde bulunuyor” diye konuştu. Avcı ziyaretten dolayı teşekkürlerini ifade etti.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu da ziyaretlerle ilgili olarak açıklamasında, Türkiye’de artık hiçbir şeyin 15 Temmuz’dan önceki gibi olmayacağına dikkat çekerek, şunları söyledi:

“15 Temmuz’da hain bir FETÖ darbe girişimi yaşadık. Akabinde 16 Nisan Referandumu yaşadık. Şimdi sistemi geri döndürmeye çalışanlar var, statükonun yanında duranlar var. 1980 darbecilerinin yaptığı darbe anayasasının ve onun ürünü yasaların yanında duranlar var. Demokrasinin önünün açılması, bütün kesimlerin kendilerini ifade edebilmesi ile yasama, yürütme ve yargı bağımsızlığının tam olarak sağlanabilmesi adına 16 Nisan’daki referandumun öneminin kavranabilmesi gerekmektedir. Bugün yeni sistem önümüze bir fırsat çıkarttı. Bunu değerlendirmemiz lazım ancak bunu hep birlikte yapmamız gerekiyor. İslam ülkelerine bakın, tüm bunlar ortadayken milliyetçi ve maneviyatçıların bir araya gelip birlik olması kadar daha doğal ne olabilir. Bizler AKAMDER olarak bu ziyaretlerimizde milli mutabakata tam desteğimizi de vurguladık. Ayrıca her iki il başkanımıza da tebrik ve hayırlı olsun ziyaretimiz gerçekleştirmiş olduk.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans