Dolar : Alış : 19.1532 / Satış : 19.1878
Euro : Alış : 20.8450 / Satış : 20.8825
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1394 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Ahşaba dair ne varsa Öz Ökmenler’de

03 Ağustos 2020 - 634 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Ahşaba dair ne varsa Öz Ökmenler’de
Ahşaba dair ne varsa Öz Ökmenler’de

Ahşaba dair ne varsa Öz Ökmenler’de

Orman ürünleri işleme ve satışında yarım asra yaklaşan tecrübe, Öz Ökmenler’i ahşabın lider şirketleri arasına taşıdı. Keresteden dekoratif lambriye zengin ürün yelpazesine sahip Öz Ökmenler, inşaat ve mobilya başta olmak üzere birçok sektörün aranan tedarikçisi olmayı başardı.

İnşaat ve mobilya sektöründe başarılı olmanın yolu ahşap sektöründe deneyimli bir şirketle birlikte yol yürümekten geçiyor. Merkezi Adana’da yer alan Mersin ve Akçatekir’deki şubeleriyle hizmet veren Öz Ökmenler Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, inşaat ve mobilya sektörünün aranan tedarikçisi olmayı başardı.

Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sami Ökmen, inşaat temelinde kullanılan keresteden mutfak dolabında kullanılacak su geçirmek kontrplağa, doğramalık keresteden dekorasyonda kullanılan lambriye onlarca ürünle hizmet verdiklerini söyledi.

1970’li yıllardan beri hep daha iyisini üretme ve daha iyi hizmet anlayışıyla hizmet verdiklerini belirterek, “Ahşapla tanışıklığımız baba mesleğimize dayanıyor. Hep yenilikleri takip ettik. Teknolojinin imkanlarından yararlandık. 2000’li yıllara kadar kereste üretimimizin önemli bölümü inşaat kalıplarında kullanılıyordu. Bugün ürün çeşitliliğimiz ve katma değeri daha yüksek üretimimiz sayesinde inşaat kerestesinin üretimimizdeki oranı yüzde 15’lere kadar düştü. Dekorasyon ağırlıklı ürünlerimiz arasında iç ve dış mekanlarda kullanılan lambri, farklı ahşaplardan ürettiğimiz kamelya, bungalov yapımı için ürünler var. Ham maddeden proje uygulamaya varıncaya kadar hizmet veriyoruz. Kendi bünyemizdeki üretim tesislerimizden ihracata da başladık. Kurulduğumuz günden beni iki önceliğimiz var. Müşteri memnuniyeti ve sürekli yenilik. Başarımızda bunların etken olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

 Uzun yıllardır Ceyhan yolu polis okulu civarında imalat yapmaya devam eden Öz Ökmenler Ahşap Ürünleri gelen yoğun talebe cevap verebilmek için Adana Hacı Ömer Organize bölgesinde 15.000 m2 lik alan üzerine kurdukları fabrikada üretime başlıyorlar. Yeni nesil Teknolojik makineler ile kurulan fabrika bir çok kişi içinde yeni istihdam olanağı sağlıyor.

 

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans