...
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1590 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Adanalı Kadın Girişimci Adayları Sertifikalarına Kavuştu

16 Aralık 2022 - 290 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Adanalı Kadın Girişimci Adayları Sertifikalarına Kavuştu
Adanalı Kadın Girişimci Adayları Sertifikalarına Kavuştu

Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) Derneği  ve Adana Ticaret Odası (ATO) iş birliğinde girişimci adayı kadınlara yönelik verilen “Kadın Girişimciliğinde Yol Haritaları -Liderlik Programı-” düzenlenen sertifika takdim töreni ile sona erdi.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

Adana’da kadın girişimci adaylarına yönelik 12-16 Aralık tarihleri arasında verilen “Kadın Girişimciliğinde Yol Haritaları -Liderlik Programı-” eğitimi sona erdi. Eğitimini tamamlayan kadın girişimci adaylarına ATOSEV Sosyal Tesislerinde düzenlenen törenle sertifikaları verildi. Sertifika törenine Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Bayram, Ak Parti Adana Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve eğitim sürecine dahil olan kadınlar katıldı. Kadınlar, eğitim sertifikalarını Yücel Bayram ve Sevil  Can’ın elinden alarak girişimcilik yolundaki önemli adımlardan birisini atmış oldular. Tören alanında bir süre kadın girişimci adayları ile sohbet eden Bayram ve Can tüm kadınları tek tek tebrik etti.

Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) Derneği  adına Adanalı kadınlara Beş gün boyunca girişimcilik eğitimi veren Cüneyt Örkmez da tüm katılımcılara teşekkür ederek eğitim sürecesince kendilerine destek olan ATO ve İş İnsanı Dergisi’ne teşekkür ettiğini ifade etti.

Sertifika töreni başkanlar, eğitmenler ve kadın girişimci adayların toplu fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans