Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Türkiye’den dünyaya gölgelendirme”

03 Şubat 2024 - 173 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»“Türkiye’den dünyaya gölgelendirme”
“Türkiye’den dünyaya gölgelendirme”

1994 yılında Adana’da faaliyete başlayan Pınar Tente tam 30 yıldır yenilikçi anlayışı ve kişiselleştirilmiş imalat alt yapısıyla Türkiye’den dünyaya gölgelendirme sistemleri alanında üretim yapıyor. Sloganları da oldukça anlamlı ve güzel.

Güneşle, yağmurla aranızda biz varız…

Filiz Yıldırıcı/İş’te Life Adana

Pınar Tente üretim çeşitlerinden bahseder misiniz?

Biz Pınar Tente markası olarak Adana’da 1994 yılında kurulan bir şirketiz. Şirketimizin kuruluşundan bu yana sürekli yenilikçi fikirler ve ar-ge çalışmalarıyla müşterilerimize çözümler ürettik. Üretim bandımızda Pergola tente, Bioclimatic Sistem gibi güneşlik ve gölgelik çeşitleri ile terzi usulü müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm olacak ürünler üretiyoruz. Pınar Tente olarak dairelerden ofislere, şantiyelerden yazlıklara, cafelerden, Restoranlara otel veya tüm ihtiyaç olan sektörlere özel çözümler sunuyoruz.

Depo, hangar, inşaat çadırı olarak da adlandırılan şantiye çadırı üretimi ve montajının da şirketin asıl faaliyet alanları arasında yer alıyor. Ürün gruplarımız arasında en çok öne çıkan ve talep gören ürünümüz pergola tente, özellikle cafe, restoran ve oteller tarafından tercih edilen bir ürünümüz olup yurt içinden ve yurt dışından oldukça fazla talep görmektedir. Bunun yanında katlanır cam sistemleri ve giyotin cam ürünümüzü talep edilen ölçülerde üreterek bayi ağımız vasıtasıyla tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.  Ürün çeşitleri arasında katlanır tente, pergola tente, raylı tente, çift açılır tente, otomatik tente, PNR Bio, Rolling roof, wintent, kasetli tente, mafsallı tente, alüminyum tente, tente kolu, şantiye çadırları, zip perde, giyotin cam, gölgelik-güneşlik tente ve yarasa tente yer alıyor.

Bu güne baktığımızda başarınızın sırrı nedir?

 “Daima kalite, zamanında teslimatla anılıyor olmaktan mutluyuz”

10.000 metrekare alanda gerçekleştirdiğimiz üretimle sektörün süper liginde yer alan şirketler arasındayız. Kullandığımız ürünlerde ve işçiliğimizde kaliteden asla ödün vermiyoruz. Esnek bir üretim anlayışımız var. Müşterinin talebine göre konfeksiyoncu gibi değil, terzi gibi davranıyoruz. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla müşteriye tam zamanında ürün teslimatı sunuyor ve işimizin arkasında duruyoruz. Biz tente üretip, satmak için yola çıkmıştık, ancak bugün geriye dönüp baktığımızda bir hayli yol alıp sektörün liderleri arasına girdiğimizi görüyoruz. Bunda en büyük etken müşteri talepleri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeden sektördeki gelişmeleri takip etmek ve buna ayak uydurmanın olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir, yeni alanlarda kullanılabilecek yeni ürünler üreterek sektörde ilkleri yaratmayı hedefliyoruz.

Başarımızı işinde uzman kadromuza borçluyuz”

Pergola tente, raylı tente, şemsiye, çadır, branda, güneşlik ve gölgelik sistemleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Pınar Tente olarak başarımızı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gölgelendirme sistemlerinin imalatını yapan iç ve dış mekânlarınızın yıllar boyunca kullanılmasını sağlayan 135 kişilik uzman ekibimize borçluyuz.

İşletmeniz için gelecek planlarınızdan bahseder misiniz?

Biz işletme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli yenilikçi bir anlayışla sektörde yer aldık. Gelişen teknolojisi yakından takip ederek bu günün değil geleceğin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak üretimler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. İç ve dış mekanlar için gölgelendirme sistemlerine Türkiye ‘de başlayan işletmemiz bölgesel ve ulusal başarılarını küresel arenaya taşıyarak, 2012’den beri 21’den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.  Pınar Tente olarak üretimini yapmış olduğumuz tente çeşitleriyle önümüzdeki yıllarda da başarılarımızı devam ettirmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla dünyaya da açılarak Yude Trading markamızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız Tüketici ve üretici olan müşterilerimizin mekânlarını, gelecek nesillerin ve çevrenin refahını da göz önünde bulundurarak yenilikçi çözümlerle zenginleştirmek.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans