Dolar : Alış : 16.7155 / Satış : 16.7456
Euro : Alış : 17.4703 / Satış : 17.5018
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1223 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Salih Bebe: ‘Franchise’ Vermeyi Düşünüyoruz

17 Mayıs 2018 - 1.261 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»Salih Bebe: ‘Franchise’ Vermeyi Düşünüyoruz
Salih Bebe: ‘Franchise’ Vermeyi Düşünüyoruz

2000 yılında Adana Melekgirmez’de kurulan Salih bebe, bugün Adana ve çevresinde toplam 5 mağazası ile bölgenin en büyük bebek-anne ihtiyaçları ve genç odası mağazası oldu. Salih Bebe’de, bebek-anne ihtiyaçlarına dair her şey mevcut. Mağazada dünyaca ünlü markaların ürünlerini uygun fiyata bulmak da mümkün…

İş’te Adana Life olarak Salih Bebe Firma Sahibi Ali Karaçalı ile sektörleri üzerine bir röportaj gerçekleştirdik…

-Salih Bebe’nin kuruluşundan ve markalaşma sürecinden bahseder misiniz?

2000 yılında Melekgirmez’de merkez şubemizi açarak bebek ürünleri üzerine satış yapmaya başladık. Markalaşma adına 2005 yılında Turgut Özal’da, kısa bir süre sonra Fenerli’de, 2016’nın son çeyreğinde ise toplam 2 bin 500 metrekare kapalı alana sahip 100. Yıl Premium’da şubelerimizi açtık. 100. Yıl Premium Şubemizin hemen yanında gençlerimizin hayallerine hitap edecek ulusal bir marka olan Almila Genç Odası Adana Şubesi’ni açtık. Adana ve çevresinde toplam 5 mağazamız ile bölgenin en büyük bebek-anne ihtiyaçları ve genç odası mağazasıyız. Ayrıca ‘www.salihbebe.com.tr’ internet sitesinden Türkiye’nin dört bir yanına online hizmet veriyoruz.

-Mağazalarınızda hangi ürünler bulunuyor?

Mağazalarımızda bebek-anne ihtiyaçlarına dair her şey var. En kaliteli markaların bebek odası, giyim, araç gereç, beslenme, bakım, banyo ürünleri, sağlık, güvenlik ürünleri, hamile ihtiyaçları, oyuncak gibi pek çok ürününü bulabilirsiniz.

-Bünyenizde hangi markaları barındırıyorsunuz?

Bünyemizde bebek-anne ihtiyaçlarında Philips Avent, Weewell, Chicco, Nuk, Baby2Go, Prego, Kraft, Baby Hope, Baby Max, Sunny Baby, Pierre Cardin, Agashi, DinoBoo, KidBoo, Moje, Prima, Uni Baby, Bübchen, Sebamed, Lansinoh, Dalin gibi dünyaca ünlü markaların ürünleri bulunuyor.

Ayrıca mobilya sektöründe Pierre Cardin, Almila, Babi, Baby Hope, DinoBoo, KidBoo gibi markaları, oyuncak sektöründe ise çocuk sağlığı ve hijyen bazlı ürünlerde sektörün öncüsü Pilsan, Prego, Baby2Go, Chicco, Kraft, Vardem, Birlik, Dede, Welly, İntex, gibi markaların ürünleri de bulunuyor.

Salih bebe garantisi ile satışa sunulan ürünlerin ana özelliği nelerdir?

Salih Bebe olarak, bebeklerin ve annelerin ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir çatı altında toplamayı başardığımızı düşünüyoruz. Bebek ve anne sağlığı için tasarlanmış, kalitesi ispatlanmış tüm markaları en uygun fiyat garantisiyle müşterilerimizin hizmetine sunarak sektördeki kuruluşların en büyüğü olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

-‘Franchise’ vermek ya da yeni şubeler açmak gibi planlarınız var mı?

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra uygun olan yerlerde yeni şubeler açmak planlarımız arasında var. Salih bebe olarak şu an toplam 7 bin 500 metrekare mağaza alanımızda 75 kişi çalışıyor. Yeni şubeler demek, yeni istihdam olanakları oluşturmak demektir. İlimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı demektir. Bu anlamda çalışmalarımızı her geçen gün daha da ilerletmeyi planlıyoruz. İlerleyen zamanda ‘franchise’ vermeyi düşünüyoruz. Bu konu ile ilgili gelen talepler var onları değerlendiriyoruz.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans