Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“ Yüzlerce konut projesinde imzaları var“

08 Ekim 2021 - 828 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»“ Yüzlerce konut projesinde imzaları var“
“ Yüzlerce konut projesinde imzaları var“

Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı, güvenilirliği ile tanınan ÖZ-AVCI İNŞAAT, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini Öz-Avcı inşaat yönetim kurulu başkanı Yılmaz Doğan ile konuştuk.

Hanifi Aktaş/İş’te Life Adana

Dünden bu güne çalışmalarınızdan bahseder misiniz ? 


20 yılı aşkın süredir aktif olarak sektörün içerisindeyiz. İnşaat alanına girerken hangi misyon ile başladıysak bu günde aynı özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. İlk başladığımız zamanlarda daha çok taahhüt işleri yaptık. 10 adet Okul,  kara kuvvetleri komutanlığının bir çok idari birim ve binasını, resmi kurumların birim binalarını, konutlar ve restorasyon çalışmalarını gerçekleştirdik. Birçok kurum ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Zaman içerisinde kendi projelerimizi de hayata geçirmeye başladık. Bu güne kadar 100 lerce konut yaparak teslim ettik. Çalışmalarımıza ve konut üretmeye devam ediyoruz.

Şu an devam eden projelerinizden bahseder misiniz ?

İbo Osman Caddesinde bir bloktan oluşan, 13 katlı 26 daire ve iş yerinden oluşan projemizi tamamladık. Özellikle cadde trafiği göz önünde bulundurularak kapalı otopark ve çocuk oyun alanları ve peyzaj çalışması ile projenin rahat yaşanılabilir bir proje olmasını planladık. Satışlarını büyük bölümünü tamamladığımız projede yaşam başladı.

3 bloktan oluşan mavi bulvar projesi tamamlanma aşamasında. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri olan proje toplamda 102 daireden oluşmakta. Toros mahallesinde planlamasını tamamladığımız birkaç projemiz daha var onlar içinde uygun zaman diliminde çalışmalarımız başlatacağız.

Sektörünüz bu zaman dilimi içerisinde çoğu kez sancılı dönemler yaşadı. Bu süreçleri nasıl değerlendirirsiniz?

Hangi işi yaparsanız yapın, hangi sektörde olursanız olun ticari hacmin içindeyseniz mutlaka risk vardır ve dalgalanmalar olacaktır. Dalgalanmalara ve değişime hazır değilseniz süreci kolayda atlatamayacaksınız. Hayat ve iş dünyası sadece kendi tecrübelerimizden değil başkalarının da tecrübelerinden faydalandığımız müddetçe kolaylaşır. Tabiî ki hepimizin zaman zaman dalgalanmaları ve esleri olacaktır. Önemli olan doğru stratejiler ile süreci doğru yönetebilmektir. Biz beklememiz gereken yerde durmayı ve planlamalarımızın hayata geçeceği doğru zamanları tespit etmeye çalıştık. Bir diğer taraftan ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak global çapta rekabet edebilir duruma gelmeyi hedefledik. 

Şirket politikanızdan bahseder misiniz ? 

Kurulduğumuz günden bu güne verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunduk. Yürürlükte olan yasalar çerçevesinde hareket etmek ve maksimum düzeyde duyarlı olmayı 1.hedefimiz olarak belirledik.

Müşteri memnuniyetini arttırmak için; son teknoloji ürünleri yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirdik. 

Kalite politikası ve hedeflerinin tüm şirket bünyesinde benimsenmesi için gerekli çalışmaları yaparak, çalışan eğitimlerini organize ettik.

Ürün çeşidi ve kalitesini tüketici beklentileri ve istekleri doğrultusunda belirledik.

Tüketici memnuniyetini ön planda tutarak Uluslararası standartlarda üretim sağlamaya çalıştık.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek çağın teknolojilerine ayak uydurarak ve en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli  projeler üretmeyi planladık. İstihdama katkı sağlayıcı unsurları göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı bireysel şirket bazında değil bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak şekilde planladık ve tasarlayıp uyguladık.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , ,
FY Ajans