Dolar : Alış : 18.5187 / Satış : 18.5521
Euro : Alış : 18.1395 / Satış : 18.1722
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1304 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Nurs Türkiye’nin ‘Lokmanı’ oldu

07 Haziran 2019 - 1.200 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»Nurs Türkiye’nin ‘Lokmanı’ oldu
Nurs Türkiye’nin ‘Lokmanı’ oldu

Nurs, Türkiye’nin ‘Lokman’ı oldu

1990 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Nurs Lokman Hekim; ülkemiz coğrafyasında yetişen ve her yıl yok olup giden yüzlerce farklı tür bitkinin insan sağlığına yararlı biçimde toplanması, işlenmesi ve halka arzı konusunda faaliyet göstermektedir.

İş’te Life Adana Dergisi olarak bir aile şirketi olan Nurs Lokman hekim yönetim kurulu başkanı Ercan Yılmaz ile çalışmalarını konuştuk.

 

Nurs Lokman hekimden bahseder misiniz?

 

1990 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Nurs Lokman Hekim olarak ülkemiz coğrafyasında yetişen ve her yıl yok olup giden yüzlerce farklı tür bitkinin insan sağlığına yararlı biçimde toplanması, işlenmesi ve halka arzı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Çok uzun yılların vermiş olduğu tecrübelere dayalı çalışmalar sonrasında faaliyete başlayan Nurs Lokman Hekim, araştırma ve geliştirme çalışmalarına uzman kadrosuyla devam etmektedir.

 

Bitkisel ürünler birçok kez suiistimal edilmiş ve bir takım sorunlar yaşanmıştır. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

Ürünlerimiz” Avrupa Birliği Kalite Ödülü” ile tescil edilmiştir.

Nurs Lokman hekim olarak biz hiçbir zaman araştırması tamamlanmayan ürünleri üretmedik. Ayrıca tüm ürünlerimiz, Tarım bakanlığı onaylı üretim izin belgeleri, ISO kalite belgeleri ve Helal sertifikalarına sahip olup, üretimlerimiz GMP (Goodmanufacturingpractices) koşullarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi, değerli tüketicilerimizin teveccühlerinin yanı sıra “Tüketici Kalite Ödülü” ve “Avrupa Birliği Kalite Ödülü” ile de tescil edilmiştir.

Bir zamanlar bu tür sorunlar yaşandı yalnız fakat bilinçli tüketici ve gerekli denetimlerin fazlalaştırılması ile suistimale yol açan firmalar ve markalar kapatıldı. Bu bizleri de son derece memnun etti. Halkın sağlığı her şeyden önce gelir. Halkımız da her hangi bir ürün alırken mutlaka bandrolleri kontrol etmelidir. Bu sadece bitkisel ürünler için değil her türlü ürün alırken dikkat edilmesi gereken noktadır. Hali hazırda korsan üretim ile devletimizin mücadelesi devam etmektedir.

 

Ürün çeşidinizden ve bayilerinizden bahseder misiniz ?

Nurs Lokman Hekim, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Doğada yitirilip yok olacak tonlarca şifalı bitkinin, insan sağlığına yarar sağlayacak, yöresel, doğal ürünlere dönüştürülmesi, ülke ekonomimize yeniden kazandırılması, bölge halkımıza istihdam sağlanması yanı sıra ülkemiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, iş ortaklarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemekteyiz. Bu bağlamda yüzlerce çeşit ürün imalatı ile yurt içi ve yurt dışı bayilikleri ile ayrıca yüzlerce kişiye iş istihdamı sağlamanın verdiği huzuru yaşıyoruz.

Yüzlerce çeşit, yüzlerce bayii binlerce çalışan

Yüzlerce ürün çeşidi, yüzlerce bayii aracılığı ile binlerce kişiye iş imkânı sağlayan Nurs Lokman Hekim Yön. Kur. Başkanı Ercan Yılmaz hedef ve ilkelerini şöyle sıralıyor:

Alanımızın “en iyisi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Önceliğimiz müşterilerimiz ve onların ihtiyaçlarıdır. Bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Ülke Ekonomisine, Yerel ve Ulusal Ticarete Katkı sağlamak gurur kaynağımızdır. Bu anlamda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek yeni iş ve istihdam alanları yaratılmasına destek olacağız.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans