Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Kalite varsa başarı tesadüf değildir”

16 Mart 2018 - 810 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»“Kalite varsa başarı tesadüf değildir”
“Kalite varsa başarı tesadüf değildir”

 1983 yılında kurulan Altunbaş Yapı, kurulduğu ilk yıllarda özellikle seramik noktasında bölgenin en önde gelen tedarikçilerinden oldu. Bir aile şirketi olan Altunbaş Yapı 1995 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapı market hizmetine başladı. 2001 yılında yeni yatırımlar ile çalışma alanını genişleten Altunbaş Yapı 2013 yılında alanını daha da genişleterek inşaat sektörüne girdi.

Bu geçen zaman dilimini ve hizmet alanlarının detaylarını Altunbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Altunbaş ile konuştuk…

 

İlk kurulduğunuz yıllarda faaliyet alanınız tam olarak nelerdi?

Bir işe başlıyorsak güvendiğimiz markalar ile yola çıkmamız gerekiyordu. Bu anlamda detaylı çalışmalar yaptıktan sonra alanında en iyi seramikleri üreten markaların bölge bayisi olduk. O günden bugüne kadar çalışmış olduğumuz markalarla birlikte büyüdük; çünkü kalite varsa başarı tesadüf değildir.

İnşaat sektörü kendi alanında 400 farklı kolu barındırıyor. Bizde sektörün içerisinde daha aktif olabilme adına 1995 yılında yapı market hizmeti vermeye başladık.

 

Şu an konut imalatı yapıyorsunuz. Bu faaliyetlerinizden bahsedebilir misiniz?

Bir aile şirketi olarak çıktığımız yolumuzda gelişen teknolojiyi sürekli özümseyerek, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak sahip olduğumuz inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek konut imalatına başlamış bulunmaktayız.

 Sektörün içerisinde olmuş olmanın avantajları ile kullanacağımız malzemenin en iyisine karar veriyoruz. Konut sahibi yaptığımız kişilerin huzur içinde yaşayabilecekleri konutları gönül rahatlığı ile üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu Altunbaş Yapı olarak bizleri son derece mutlu ediyor.

 

Hangi bölgelerde konut üretiyorsunuz? Altunbaş Yapı konutlarında ne gibi farklılıklar sergilemektedir?

Yeni şehir Stadyumu, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Balcalı Hastanesi ve Seyhan Baraj Gölü’ne yakınlığı ile ön plana çıkan ‘Four Towers Altunbaş’ projesini tamamlamış bulunmaktayız. Ayrıca Sarıçam ilçesinin farklı bölgelerinde yapımı devam eden projelerimiz mevcuttur.

Farkımıza gelince biz öncelik olarak daire sahibi yaptığımız ailelerin bir ömür boyu huzurla yaşayabileceği konutlar üretiyoruz. Sosyal alanlar, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, açık otopark, Spor kompleksi, özel tasarım ile barbekü keyfi sunan kamelyalar ve güvenli site yaşamı ile fitness salonu, kreş, mescit, çok amaçlı toplantı salonu, cep sinema salonu, Türk hamamı, sauna ve özellikle geleceğin teminatı olan çocuklarımızın yaşam alanlarını genişletmek ve onlara yatırım yapmak amacıyla hiçbir projede bulunmayan mini hayvanat bahçesi ile farklı bir konsept yaptık. Böylelikle Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, ‘Four Towers Altunbaş’ta gerçek oluyor. Özel tasarım peyzaj düzenlemesi ile günün yorgunluğunu unutturuyor.

 

Son olarak konut alacak olan veya konut almayı düşünen kişilere tavsiyeleriniz neler olur?

Öncelikle yatırım yapacakları yerin lokasyonuna karar verip, almayı düşündükleri dairelerin imalatını yapan kişileri araştırsınlar. Kullanılan malzeme ve yaşanabilir alan olmasına dikkat etmeleri gerekir. Akıllarına takılan her türlü soruya belgeler ile cevap verebilen imalatçıları tercih etmelerini tavsiye ederim.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans