Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Hayal Konsept” Projesinde Hayat Başladı..

07 Haziran 2019 - 1.640 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»“Hayal Konsept” Projesinde Hayat Başladı..
“Hayal Konsept” Projesinde Hayat Başladı..

“ İnsanların Hayırlısı İnsanlara Faydalı Olandır” düsturu ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren

Karatoprak İnşaat yapımı devam eden “Hayal Konsept” projesini tamamlayarak teslim etti.

2018 yılı başında temeli atılan stadyum karşısında olan “Hayal Konsept” projesinin yapımı tamamlanıp iskânı alındıktan sonra konut sakinleri için yaşam başlamış oldu.

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu 2 bloktan oluşan projede her bir ihtiyaç en ince detaya kadar tasarlanıp uygulamaya geçirildi.

Daha önce bir çok projeye imza atan Karatoprak İnşaat 2017 yılında Sarıçam yeni stadyum karşısında Nomanoğlu kuyumculuk ile ortak olarak tamamladığı Zirve Life projesine yakın bir konumda hayata geçirilen hayal konsept projesi konut alacakların tercih ettiği projelerden oldu.

Bu projenin de tamamlanıp teslim edilmesi sonrası programlarında yeni bir proje olup olmadığını sorduğumuz Karatoprak inşaat firma sahibi Hüseyin Karatoprak şunları belirtti;

“Bu güne kadar Adana ilinin farklı ilçelerinde birçok proje yaptık. İnşaat sektörüne girdiğimiz günden bu güne kadar yaptığımız her bir projede teknolojiyi yakından takip ederek çağın gereksinimlerine uygun yaşam alanları ürettik. Her projemizde o anın en iyi ürünlerini ve teknolojinini kullandık. Özellikle sabit bir görsel ve klişe bina görüntüsü değil konut sahibi olacakların ihtiyaçları dâhilinde lazım olacak her detayı düşündük ve uyguladık. Hamdolsun bu da bizlere olumlu geri dönüşler sağladı.

Şu an için birkaç farklı yerde olan kendi arsalarımız ve farklı projeler üzerinde duruyoruz. Bizler ya nasip ya kısmet diyerek uğraşıyoruz Rabbim Nasip ederse çok yakında farklı lokasyonlardaki projelerimiz ile yine yeniden konut üretmeye devam edeceğiz.

Karatoprak inşaat olarak insanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olanaklar sunacak şekilde mimariler yapıyoruz. Önceliklerimiz sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağı eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimarı mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmektir.

Temelinde insana ve doğaya saygılı, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan,  bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi tüm dünyaya örnek oluşturacak şekilde yaşam pratiğine aktarmaktır.

Önemli olan sadece bina imar etmek değil, bizim misyonumuz gönülleri de imar etmek. Birçok projeye imza atan şirketimizin en önemli referansı; Cennet bahçesine çevirmeleri niyetiyle daire satışı yaptığımız kıymetli müşterilerimizdir.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans