Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Bölgede Yeni Bir Marka Doğuyor”

17 Mart 2018 - 778 kez okunmuş
Ana Sayfa » Röportajlar»“Bölgede Yeni Bir Marka Doğuyor”
“Bölgede Yeni Bir Marka Doğuyor”

Göktaş Mutfak, bugün Adana’nın önde gelen müteahhitlerinin tercih ettiği markalar arasında. Göktaş Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Akif Göktaş yapmış olduğu işlerdeki başarıları ve karakteristik özellikleri ile de çözüm ortaklarının uyum içerisinde çalışmaktan mutlu olduğu bir isim. Adana’daki birçok seçkin projede imzası olan Akif Göktaş ile dünden bugüne Göktaş Mutfak’ı konuştuk…

 

 

İlk başladığınız dönemlerde neler yaşadınız? O günlerde bugünleri hayal ediyor muydunuz? 

O zamanın şartları çok daha farklıydı. Eski bir arabam vardı ve ölçü almaya giderken yolda kalmamak için Allah’a dua ederdim. Söz verdiğim saatte gidebileyim mahcup olmayayım diye. Aracım klimasızdı ve inanın yolda giderken sağ elimi fanın önüne tutar ve ısınmasını sağlardım. Müşteri ile tokalaştığımda ellerim soğuk olmasın diye. Birçok insanın başlama hikâyesi benzer olabilir. Ben o günleri hiçbir zaman unutmuyorum. Rabbime sonsuz şükürler ediyorum. O günlerden bugüne gelmemiz inanın tesadüf değil. Her zaman daha iyisini üreterek, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ve verdiğimiz sözlerde durarak geldik. Yeni başladığımız zamanlarda yoğunlukla bireysel mobilya siparişleri alıyorduk. Dedim ya güven odaklı olunca yeni alanların kapıları kendiliğinden açılıyor. Bugün yoğunlukla müteahhitlerle çalışıyoruz. Hem de aynı anda birden çok proje çalışmaları yapıyor, üretiyor ve sorunsuz bir şekilde teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Göktaş Mutfak olarak sizi başarıya götüren ana unsurlar nelerdir?

Sektöre girdiğimiz ilk günden bugüne başarının koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunu benimseyerek müşteri memnuniyeti için sürekli hizmet sunacak bir alt yapı oluşturduk.

Göktaş Mutfak olarak sağlam, kaliteli, çağdaş, modern, en kaliteli, en tarz ürünleri ve en son trend modelleri, en uygun koşullarda müşterilerimize sunmayı hedefleyerek yılların vermiş olduğu mesleki tecrübenin birikimleriyle hizmet vermekteyiz.

Tasarımlar arasından uygun olan mutfak seçimini yaparken, müteahhitlerimiz ve müşterilerimiz ile en kaliteli ürün en pratik kullanım seçeneklerini değerlendiriyoruz.

Uzun yıllar kullanabilecek ürünler için, ölçüyü alan iç mimarlarımız, alanına en uygun projeyi müşterilerimize sunarak, malzeme seçimlerinde de yardımcı olmaktadır.

Göktaş mutfak mobilya ürünleri olan mutfak dolabı, vestiyer, yatak odası, genç odaları, Hilton banyo ve kapıları üreten ve daima kendi yenileyen imalatçı bir firmadır.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans