Dolar : Alış : 32.1311 / Satış : 32.1890
Euro : Alış : 34.8820 / Satış : 34.9449
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1572 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

TÜRKİYE DURGUNSU KANO MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ SARIÇAM’DA YAPILACAK

10 Aralık 2021 - 328 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»TÜRKİYE DURGUNSU KANO MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ SARIÇAM’DA YAPILACAK
TÜRKİYE DURGUNSU KANO MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ SARIÇAM’DA YAPILACAK

Türkiye Durgunsu Kano Milli Takım Seçmeleri 11-12 Aralık’ta Adana’da gerçekleştirilecek. Sarıçam Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan seçmelere Türkiye genelinden 250 sporcu kafilesi katılacak.

Türkiye Kano Federasyonunun organizesinde ve Sarıçam Belediyesi’nin ev sahipliğinde altı kategoride yapılacak yarışlara Türkiye’nin değişik yerlerinden toplam 117 sporcunun katılacağı belirtildi.

Her alanda olduğu gibi Sarıçam’ı sporda da marka kent yapmak için çalıştıklarını belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, gelinen nokta itibarı ile su sporlarında Sarıçam’ın artık bir marka haline geldiğine vurgu yaptı.

İki yıldır ev sahipliği yaptıkları Türkiye Durgun Su Kano Milli Takım Seçmelerinin bu sene üçüncüsünün de Sarıçam’da yapılıyor olmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti “ Bu hafta sonu Türkiye’mizin değişik yerlerinden toplam 117 sporcumuz, bu sporcularımızın hocaları ve hakem heyeti ile birlikte 250 misafirimizi ilçemizde ağırlayacağız.  Seyhan Baraj Gölü Çukurova Üniversitesi Kayıkhane Tesislerinde yapılacak olan müsabakalara tüm hemşehrilerimizi bu yarışların heyecanına ortak olmaya davet ediyorum. Gelin buradaki heyecanı hep birlikte yaşayalım.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans