Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1519 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

“Alternatif spor branşlarına katkımız sürecek”

05 Ekim 2021 - 282 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»“Alternatif spor branşlarına katkımız sürecek”
“Alternatif spor branşlarına katkımız sürecek”

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal ve Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Semih Sayınta,Uzakdoğu sporlarının antrenör ve kulüp başkanları ile bir araya gelerek sorunlar hakkında verimli geçen bir toplantı gerçekleştirdi.

SORUNLAR TESPİT EDİLDİ

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal, “ Uzakdoğdu Sporlarının antrenör ve kulüp başkanlarıyla bir araya gelerek sorunların tespit edip bunları ortadan kaldırabilmek adına neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Toplantı olumlu geçti. Hiçbir spor branşına uzak kalmayacağız.. Toplantımıza katılan kulüp başkanlarımıza ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ BÜYÜK DESTEK VERİYOR”

En büyük şanslarının sporu seven ve sporcu bir belediye başkanına sahip olmak olduğunu belirten Başkan Ünal, “ Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay, sportif faaliyetlerinin daha fazla yaygınlaşması adına büyük bir destek vermekte. Bu da bizleri son derece mutlu etmekte. Başkanımızın direktifleri doğrultusunda hareket ederek spor anlamında çok güzel şeylerin altına imza atmaya kararlıyız” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans