Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

ADANA’NIN GURURU OLDULAR…

26 Temmuz 2022 - 281 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»ADANA’NIN GURURU OLDULAR…
ADANA’NIN GURURU OLDULAR…

35. kuruluş yılında 4. kez Türkiye Şampiyonluğunu kazanıp, aynı zamanda Türkiye Kupası’nın da sahibi olan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü (MTİ) Adana’nın gururu oldu. Çifte şampiyonluk elde eden MTİ, Avrupa Kupası’nda ülkemizi temsil edecek.

AVRUPA’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Önümüzdeki sezon Türkiye’yi Avrupa Kupası’nda temsil edeceklerini belirten Adana ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü Başkanı Dr. Ali Türemiş, yerel yöneticilere çağrı yaparak, “Zor şartlarda imkânsızlıklar içerisinde çalışarak kazandığımız bu şampiyonluklar son derece önemli. Adana’daki tesisler yeterli değil, bizim tek isteğimiz yer verilirse binamızın olması ve daha fazla sporcu yetiştirmektir. Sponsorlarımız var, belediye başkanlarımızdan bize tesis yapabilmek için 2-3 dönüm yer tahsis etmelerini istiyoruz. Sponsorlarımızla binamızı ve kamp yerini kendimiz yapacağız. Bize yer vermeleri halinde bu imkânlarla başardığımız şampiyonlukların daha da fazlasını Adana’ya getireceğiz ”diye konuştu.

ADANA’NIN EN BAŞARILI BRANŞI

Son yıllarda Adana’nın en başarılı branşının tartışmasız masa tenisi olduğunu belirten ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü yöneticisi Kemal Sağ, “Basketbolda Botaşspor’un lig ve kupa şampiyonluğunun ardından tam 15 yıl sonra ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Kulübü (MTİ) Süper Lig’de çifte şampiyonluğu Adana’ya getirmiştir. Çalışmalarımızın karşılığını kupalar kazanarak almak son derece güzel. Sporcu sayısı ve elde ettiğimiz başarılar ile Adana’nın gururu olmak bizlere büyük moral veriyor. Yerel yöneticilerimizin bu kadar büyük başarılara imza atan masa tenisi branşına sahip çıkarak destek vermelerini arzu ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans