Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Zeydan Karalar ve Akif Akay mazbatalarını aldı

11 Nisan 2019 - 786 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Zeydan Karalar ve Akif Akay mazbatalarını aldı
Zeydan Karalar ve Akif Akay mazbatalarını aldı

Millet İttifakı olarak Adana’da Büyükşehir ve Seyhan’da seçimi kazanan CHP’li  Zeydan Karalar ve Akif Akay Adana Adliyesinde mazbatalarını aldılar.

Kalabalık bir kitle Adana Adliyesi’ne giderek mazbatalarını alan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye başkanı Akif Akay adliyedeki törenin ardından Seyhan Belediyesi’ne geçtiler. Eski Seyhan Belediye Başkanı olarak görevi yeni başkan Akif Akay’a teslim eden Zeydan Karalar daha sonra Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini eski başkan Hüseyin Sözlü’den devralmak üzere Büyükşehir Belediyesi’ne geçti. Devir teslim töreninde söz alan eski başkan Hüseyin sözlü, Zeydan Karalar’a beş yıllık başkanlık süreci boyunca başarılar diledi. Karalar ise Sözlü’ye teşekkür ederek görevi resmen devraldı.

Görev tesliminin ardından dışarıda bekleyen kitleye konuşma yapan Zeydan Karalar halkçı belediyecilik anlayışıyla, her partiden, her Adanalı’ya hizmet edeceklerini belirtti. Karalar’a Çukurova, Seyhan, Ceyhan, İmamoğlu belediye başkanlarının yanı sıra İyi Parti İl Başkanı, CHP Adana İl Başkanı ve Çankaya belediye başkanı Alper Taşdelen de eşlik etti. Katılımın oldukça yoğun olduğu devir teslim töreninde “Adana’ya bahar geldi” diyerek teşekkür eden Karalar, verdikleri tüm sözleri tutmak için 24 saat çalışacaklarını ifade etti.

Törenin ardından kalabalık tezahüratlar ve alkışlarla alandan ayrıldı.

İş’te Life Adana/ Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans