Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yusuf Baş Huzurevleri Mahallesi sakinleri ile buluştu

06 Mart 2019 - 612 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Yusuf Baş Huzurevleri Mahallesi sakinleri ile buluştu
Yusuf Baş Huzurevleri Mahallesi sakinleri ile buluştu

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş, Huzurevleri Kapalı Semt Pazar yerinde yapılan toplantıda Huzurevleri Mahalle sakinleriyle buluştu. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik’in de katıldığı toplantıda Ak Parti ve MHP İl ve ilçe Başkanlarının yanı sıra Çukurova Meclis Üyesi Adayları da hazır bulundu.

ÖMER ÇELİK: ‘’YUSUF BEYİ BAŞKAN YAPACAĞIZ’’

Çukurova’nın hak ettiği şekilde yönetilmediğini söyleyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik ‘’Sizin içinizden bir kardeşimiz Çukurova’ya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. İnşallah 31 Mart akşamı onu belediye başkanı yapacağız. Sevgili kardeşim, kiminizin çocuklarının öğretmeni, kiminizin arkadaşının dostu. Şimdiye kadar Çukurova’nın alamadığı hizmeti alması, Çukurova’nın hak ettiği şekilde yönetilmesi, Çukurova’nın alt yapısı, üst yapısı ve çok ileri hizmetlerle donatılması, en önemlisi Çukurova da kardeşliğin ve beraberliğin tesis edilmesi için Yusuf beyi başkan yapacağız’’ ifadelerini kullandı.

‘’ÇUKUROVA, KURŞUNLARIN DEĞİL, ÇİÇEKLERİN VE GÜLLERİN KONUŞTUĞU BELEDİYE OLACAK’’

Projelerin ve hizmetlerin ön planda olduğu bir belediyecilik anlayışı ile halkın huzuruna çıktıklarını vurgulayan Ömer Çelik, ‘’Bizim adaylarımızın sizlere neler söylediğini görüyorsunuz. Daha iyi bir yaşam kalitesinden bahsediyoruz. Daha iyi koşullarda kadınlarımızın, gençlerimizin, çocuklarımızın yaşayacağı bir Çukurova ilçesinden bahsediyoruz. En önemlisi şu; hepimiz için Adana’nın her tarafından vatandaşımızın gelmek isteyeceği, hafta sonunu geçirmek isteyeceği çok güzel bir Çukurova için projeler ortaya koyacağımızdan bahsediyoruz. Geçtiğimiz dönem hizmet alamayan, sürekli geriye giden Çukurova hepimizin içini acıttı. En önemlisi sürekli kurşunlanan bir belediye olması sürekli sorunlarla anılan bir belediye olması, Adana’mıza hiç yakışmadı. Bundan sonrasında kurşunların konuştuğu bir belediye değil Yusuf başkanla birlikte çiçeklerin, güllerin konuştuğu bir belediye vaat ediyoruz’’ dedi.

YUSUF BAŞ: ‘’SİZLERİ YÖNETMEYE DEĞİL, YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELMEYE GELİYORUM’’

Çukurova’da ve Çukurova Belediyesi’nde kardeşliği tesis etmek üzere yola çıktığını ifade eden Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Belediye Başkan Adayı Yusuf BAŞ, ‘’Kıymetli Çukurovalı hemşehrilerim, bu öğretmen kardeşiniz sizleri yönetmeye değil, sizin hayatınızı değiştirmeye değil, sizlerin yaşam kalitesini yükseltmeye geliyor. Allah’ın izniyle biz geldiğimizde Çukurova’nın arka sokakları olmayacak. Çukurova’nın karanlık yerleri olmayacak. Hem belediye de hem Çukurova da kardeşliği tesis etmek için geliyor bu kardeşiniz’’ şeklinde konuştu.

‘’BİZ, YAPILANLARIN DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN GELİYORUZ’’

Mehmet Akif Ersoy’un ‘’Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez’’ şiiriyle sözlerini sürdüren Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş,’’ Bu yürekler toplu vuruyor. Bu yürekler Allah’ın izniyle 31 Mart’ın başarısının nişanesi olacak. Çocuklarınızı emanet ettiğiniz bir kardeşinize inanıyorum ki; Çukurova’yı da emanet edeceksiniz. Ben bu heyecanlı toplulukta bunu görüyorum. Biz Çukurova’da kardeşliği tesis edeceğiz. Biz Çukurova’da birilerini karalamak için burada değiliz. Biz yapılanların daha iyisini yapmak için geliyoruz. Kimseye belden aşağı vurmayacağız. Çukurovalının hak ettiği yaşam kalitesine Çukurova’yı getirmek için buradayız. Sizler gibi konuşan, sizler gibi düşünen, sevdası vatan ve millet olan bir kardeşinizim. O yüzden sizlerleyim’’  diye konuştu.

YUSUF BAŞ: ‘’ADANALI BUNU YEMEZ’’

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kandil kumandalı sözde bir partiyle gizli ittifak kurduğu belirten Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş’’ Bu seçim normal bir seçim değil. İki adayın yarıştığı bir seçim değil. Bu seçim Cumhur İttifakı’yla, Millet İttifakı’nın yarıştığı bir seçim. Bizim ittifakımız açık seçik ortada. Bizim ittifakımız Ak Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin ittifakı. Bizim ittifakımız, vatan ve millet sevdalıların ittifakı. Karşımızda cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin yaptığı ittifakı demokratik bir ittifak sayarız.  Ama birde gizledikleri Kandil referanslı her ilçeye 4’er 5’er tane meclis üyesi adayı koydukları birde ortakları var. Niçin bu ortaklarını gizliyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş vatan millet sevdalı kardeşlerimiz var. İyi Partili olup da bizle beraber yol yürümüş her zaman görüştüğümüz kardeşlerimize karşı kendilerini gizledikleri kandil referanslı ortakları var. Ben eminim ki Çukurovalı insanı sandığa gittiğinde bu durumu göz önünde bulunduracak. Çukurova’da, Seyhan’da, Ceyhan’da ve Büyükşehir’de gizledikleri birer tane eş başkanları var. İnşallah inanıyorum ki; Çukurovalı hemşehrilerim bunlara bu fırsatı vermeyecek. Adanalı ağzıyla konuşmak gerekirse ‘’Adanalı bunu yemez’’ şeklinde sözlerine son verdi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans