Dolar : Alış : 32.5096 / Satış : 32.5682
Euro : Alış : 34.6254 / Satış : 34.6878
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1561 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yurt Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Tümbül; “7/24 Muhtarlık anlayışını getireceğim”

20 Aralık 2018 - 1.372 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»Yurt Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Tümbül; “7/24 Muhtarlık anlayışını getireceğim”
Yurt Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Tümbül; “7/24 Muhtarlık anlayışını getireceğim”

Yurt Mahallesi Muhtar adayı Mehmet Tümbül İş’te Life Adana dergisini ziyaret etti. Ziyaretinde Yurt Mahallesi sakini olarak gördüğü eksikliklerden ve muhtar olması halinde yapacağı hizmetlerden bahsetti.
1960 Tarsus doğumlu olan ve 26 senedir Adana’da Yurt Mahallesi’nde ikamet eden Tümbül, evli ve 2 üniversite mezunu çocuk babası. 1986 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında oto tamiri işi yapan Tümbül ileri derecede Arapça biliyor. Yirmi Altı senedir ikamet ettiği Yurt Mahallesi’nde her zaman duyarlı bir vatandaş olduğunu ve bu doğrultuda mahallede gördüğü eksiklikleri elinden geldiğince düzeltmeye çalıştığını belirten Tümbül, muhtar seçilmesi halinde duyarlılığını daha somut bir şekilde mahalle sakinlerine gösterme fırsatı bulacağını ifade etti.

“Sesiniz, gözünüz ve kulağınız olmaya geldim”
İş’te Life Adana Dergisi’ne konuşan Mehmet Tümbül, seçimlerden muhtar olarak çıkması halinde mahalleye 7/24 hizmet edeceğini belirtti. Hangi sebeple olursa olsun mahalle sakinlerinin kendisine 7 gün 24 saat ulaşabileceğini belirten Tümbül, “kamu kurumlarında sesiniz, mahallemize yapılması düşünülen projelerin gerçekleşmesinde yurt mahallesi sakinlerinin gözü ve kulağı olmaya talibim” dedi.

Yaşlı çift bank istedi, Tümbül bu isteği yerine getirdi.
Henüz adaylık sürecinde olmasına rağmen Yurt Mahallesi sakinlerinin kendisini arayıp isteklerini ve beklentilerini dile getirdiklerini söyleyen Tümbül, geçtiğimiz günlerde kendisini arayan yaşlı bir vatandaşın Yurt Mahallesi’nde bulunan evinin yakınına bir bank istemesi üzerine “bunun için seçilmiş olmaya gerek yok” diyerek bankın yapımını kendi üstlenerek kısa zamanda bu isteği yerine getirme gayreti içerisinde olduğunu ve bankın birkaç güne kadar istenen noktaya yerleştirileceğini dile getirdi.

İş’te Life Adana/ Hanifi AKTAŞ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans