...
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1590 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yüreğir Meclis Üyesi A.Adayı Er’den İş’te Life Adana’ya Ziyaret

21 Aralık 2018 - 1.099 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Yüreğir Meclis Üyesi A.Adayı Er’den İş’te Life Adana’ya Ziyaret
Yüreğir Meclis Üyesi A.Adayı Er’den İş’te Life Adana’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Meclis Üyesi A. Adayı İbrahim Er İş’te Life Adana Dergisi sahibi Filiz Yıldırıcı’yı İş’te Life Adana Dergisi’nin Kenan Evren Bulvarı’ndaki ofisinde ziyaret etti.

MHP Yüreğir Meclis Üyeliği için aday adaylığı kapsamında bir dizi ziyaretler gerçekleştiren İbrahim Er, İş’te Life Adana Dergisi’ne ziyaret gerçekleştirdi. İş’te Life Adana Dergisi sahibi Filiz Yıldırıcı ile meclis üyeliği üzerine sohbet eden Er, TSK bünyesinde Astsubay olarak yurt içi ve yurt dışında verdiği vatan hizmetini, 55 senedir ailecek yaşadıkları Yüreğir’de Meclis Üyesi olarak devam ettirmek istediğini belirtti. Çocukluğundan bu yana Yüreğir’in her bir mahallesinde, her bir sokağında bir anısı olduğunu belirten Er, “Yüreğir Halkına artık meclis üyesi sıfatıyla hizmet etmek istiyorum” dedi.
1963 yılında Darende doğumlu olan Er İş ve siyaset hayatının yanı sıra Yüreğir Darendeliler Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yapmakta. Kendisi gibi Darende doğumlu olan Filiz Yıldırıcı’yı çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik ettiğini belirten Er, hem Yıldırıcı’ya hem de İş’te Life Adana dergisi çalışanlarına teşekkür etti.
Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Filiz Yıldırıcı konuğuna teşekkür ederek meclis üyeliği adaylığı sürecinde İbrahim Er’e başarılar diledi.

İş’te Life Adana/Hanifi Aktaş

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans