Dolar : Alış : 23.4314 / Satış : 23.4736
Euro : Alış : 25.2323 / Satış : 25.2777
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1427 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Mazbatasını Aldı

10 Nisan 2019 - 763 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Mazbatasını Aldı
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Mazbatasını Aldı

Cumhur İttifakı Yüreğir Belediye Başkanı adayı olarak seçimlere giren ve kazanan Fatih Mehmet Kocaispir mazbatasını aldı.

Kocaispir’E, mazbatasını Yüreğir 1. Bölge Seçim Kurulu Başkanı Hakim Harun Türker verdi. Mazbatasını aldıktan sonra hem Yüreğir halkına hem de seçim sürecinde birlikte çalıştığı çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Kocaispir konuşmasına şöyle devam etti;

“Büyük bir olgunluk içerisinde 10 yıldır Yüreğir’e hizmet eden Mahmut Çelikcan’ın dediği gibi bu bir bayrak yarışıdır. Bir kardeşi olarak bayrağı bana devrediyor. Bu benim için büyük bir onurdur. Mahmut Çelikcan artık Yüreğir’de bir markadır. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine şükranlarımı arz ediyorum. Allah yolunu açık etsin. Bundan sonraki süreçte de kendisinin tecrübelerinden daima istifade edeceğiz ve inşallah bundan sonraki  süreçte memleketimize çeşitli kademelerde hizmet etmeye inşallah devam edecek. Bizler de Cumhur İttifakı’nın adayı olarka yola çıkmıştık. Hakikaten milletimizin ortaya koyduğu tercih başımızın tacıdır. Artık bundan sonra sadece Cumhur ittifakının değil tüm Yüreğir’in belediye başkanı olduğumu ifade ettim. Bundan sonra 430 bin Yüreğirli’nin Yüreğir Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Bu benim için büyük bir şeref ve sorumluluktur.”

İş’te Life Adana

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans