Dolar : Alış : 27.3767 / Satış : 27.4260
Euro : Alış : 29.0305 / Satış : 29.0828
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1485 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yılın ilk kitap fuarı Adana’da açılacak

26 Aralık 2018 - 723 kez okunmuş
Ana Sayfa » Etkinlikler»Yılın ilk kitap fuarı Adana’da açılacak
Yılın ilk kitap fuarı Adana’da açılacak

Yılın ilk kitap fuarı olan Çukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuara 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu ile 500 yazar katılım gösterecek. Yapılacak 70 kültür etkinliği kapsamında söyleşi, panel, atölye çalışmaları ve çocuk etkinlikleri yer alıyor.

Fuara katılacak yazar, şair ve bilim insanlarından bazıları: Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur.

Girişlerin ücretsiz olduğu fuar her gün 10.00-20.00 saatlerinde, son günü olan 13 Ocak’ta ise saat 19.00’a kadar ziyaret edilebilir.

Çukurova 12. Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar işbirliğinde ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenleniyor. 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , ,
FY Ajans