Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Yenilikçi tasarımlar ile farklı alternatifleriyle Yılmazlar Endüstriyel mutfak

25 Ağustos 2020 - 665 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»Yenilikçi tasarımlar ile farklı alternatifleriyle Yılmazlar Endüstriyel mutfak
Yenilikçi tasarımlar ile farklı alternatifleriyle Yılmazlar Endüstriyel mutfak

Yenilikçi tasarımlar ile farklı alternatifleriyle Yılmazlar Endüstriyel mutfak

Endüstriyel mutfak; paslanma çelikten imal edilmiş olan oldukça dayanıklı büyük boyutlu mutfak ekipmanlarından oluşan mutfaklardır. Hemen her kullanıma uygun olan bu mutfakların projelendirilmeleri de farklılık taşımaktadır. İşletmelerin mutfak ihtiyacının karşılanması noktasında endüstriyel mutfak sektörünün oldukça etkin olduğu bilinmektedir. Bu ürünler uzun kullanıma uygun olduğu için çokça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.  Endüstriyel mutfak  oldukça geniş yelpazeden oluşan bir hizmet alanına sahiptir. Bu doğrultuda çok sayıda farklı mutfak gerecinin endüstriyel mutfakların içeriğinde yer aldığı da bilinmektedir.

Yılmazlar Endüstriyel mutfak cihazları, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen mutfak ve ekipmanlarını tasarlayarak yüksek kalite standartlarında imalatını yapıyor. Fırında, otelde, kebapçıda, ocakbaşı, fastfoodlarda, kafeteryada,  pastanede, meyve suyu büfeleri, okulda yurt ve gemilerde ve dinlenme tesisinde ürünleri görmek mümkündür. Bunun yanında hastanelerin genel ihtiyaçları doğrultusunda morg üniteleri, doktor el yıkama üniteleri ilaç dolapları ve hijyen imalatı da yapmaktadır.

Endüstriyel mutfak sektörünün teknolojinin gelişmesine paralel olarak hizmet alanının ve hizmet kalitesinin sürekli arttırdıklarını belirten Yılmazlar Endüstriyel mutfak cihazları yönetim kurulu başkanı Hayri Yılmaz “ Bütün projelerimizde müşteri odaklı çalışmaktayız. İhtiyaç doğrultusunda yerinde keşifte bulunduğumuz alanlar için öncelikle firmanın üretim yapacağı alanı öğreniyoruz. Sektör için en uygun ve kullanışlı ileri teknoloji ile üretilecek olan ürünleri tasarlıyoruz. Bizim için hem üretilecek olan ürünün kalitesi, işlevselliği ve sağlamlığı öncelikte. Yenilikçi tasarımlar ile farklı alternatifler sunuyoruz. İhtiyaç doğrultusundaki belirlenen ekipmanlar uzman ekibimiz tarafında imalatı yapılarak yerlerine montajı yapılıyor. Yaratıcı yaklaşımlarımız ve orijinal ürünleri dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte tüm dünya teknolojisini takip etmekte ve hizmetimizi bu standartlarda sunmaktayız.”

Adana 233 metrelik kebap ile Guinness Rekorlar Kitabı’nda

Yılmazlar endüstriyel mutfak cihazlan açıldığı günden bu yana ürettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde bu gün büyük başarılara ulaşmış ve artık yeni büyük hedeflere doğru özel çalışmalar ve ürünlerle birlikte yeni ufuklara doğru devam etmektedir. Hemen hemen her sektöre imalatını yaptığı mutfak ekipmanları ile tercih edilen firmalar arasında olan Yılmazlar Endüstriyel 2019 yılında Adana’da 3. düzenlenen Lezzet Festivali’nde, Guinness Rekorlar Kitabı’na kitabına giren 233 metrelik kebabın yapıldığı mangalında üreticisi. Kebabın başkenti olan Adana’da rekorun kırılmasında katkısı olan Yılmaz “her zaman yenilikçi bir anlayışla hareket ediyoruz. Ülkemizi temsil ederek Adana’da kırılan bu rekorda emeğimiz olmasından dolayı son derece gururluyuz. Tüm dünya bu rekoru konuştu ve artık tarihe geçti.

Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer alan Çin Halk Cumhuriyeti‘ne ait 194,5 metrelik ‘şişte et pişirme’ rekoru, 233,6 metreyle kırıldı. Bu gurur Adana’ya ve Adanalıya ait. Bir parçası olmaktan dolayı mutluyuz. “ dedi.

Sektöründe daima öncü olan Yilmazlar Endüstriyel Adana merkez ve Mersin şubesiyle geniş ürün yelpazesiyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans