Dolar : Alış : 32.4049 / Satış : 32.4632
Euro : Alış : 34.4266 / Satış : 34.4887
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1559 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Verimlilik Yarışması’nda AOSB’ye ödül

20 Aralık 2021 - 581 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sektör Haberleri»Verimlilik Yarışması’nda AOSB’ye ödül
Verimlilik Yarışması’nda AOSB’ye ödül

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğünün koordinesinde; sanayimizin rekabet gücünü ve verimliliği artırmak, yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen 2021 Verimlilik Proje Ödülleri ve TEVMOT Projesi plaket takdim töreninde Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü de ödüle layık görüldü.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın teşrifleri ve Vali Seddar Yavuz’un katılımlarıyla Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilen törene; Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı M. Fatih Kaçır, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere, Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Deniz Eğitim-Öğretim ve Garnizon Komutanı Tümamiral Ayhan Gedik,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,  İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu,   Bilişim Vadisi Genel Müdürü Serdar İbrahimcioğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü Prof. Dr. İlker Murat Ar, kurum müdürleri, sanayici ve iş adamları, Oda Başkanları,  STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

ADANA HACI SABANCI ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ÖDÜL

Yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak için Gebze Bilişim Vadisi Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Verimilik Proje Ödülleri&TEVMOT Projesi Plaket Takdim Töreni’nde” Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ödüle layık görüldü. Ödülü AOSB adına AOSB Proje Destek Ofisi Enerji Yönetim Birimi Uzmanı Esat İçen ve Proje Uzman Yardımcısı Göksü Tapınç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Program; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank, Vali Seddar Yavuz ve protokol üyeleri ile ödül ve plaket alan firmalarla birlikte günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı. 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans