Dolar : Alış : 27.1751 / Satış : 27.2240
Euro : Alış : 28.9027 / Satış : 28.9548
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1482 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Vali Elban, Koltuğunu Temsili Olarak Öğrenci Alya Gürlü’ye Devretti

24 Nisan 2023 - 83 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Vali Elban, Koltuğunu Temsili Olarak Öğrenci Alya Gürlü’ye Devretti
Vali Elban, Koltuğunu Temsili Olarak Öğrenci Alya Gürlü’ye Devretti

Vali Dr. Süleyman Elban, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, koltuğunu temsili olarak Cebesoy İlkokulu öğrencisi Alya Gürlü’ye devretti.

Valilik koltuğuna oturan Alya, depremzedeler için talimatlar verdi. Alya, “Depremzede çocuklar çok fazla. Ben öncelikle onların tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını istiyorum. Ayrıca ampute olmuş depremzede kardeşlerimin ihtiyaç duyduğu protezlere bir an önce kavuşmasını istiyorum.” diye konuştu.

Yeni vali ile bir süre sohbet eden Vali Elban ise yaptığı açıklamada; tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını dile getirerek, “Çocuklarımız, çok büyük zorluklarla kurulan bu güzel vatanımızın geleceği, milletimizin umudu. İstikbalimizin teminatı olan yavrularımızın en iyi şekilde yetişmesi temel hedefimiz, en büyük sorumluğumuzdur.” dedi.

Minik valiye de kolaylıklar dileyen Vali Elban, Öğrenci Alya Gürlü’nün şahsında tüm çocuklarımıza sağlık, huzur ve başarılarla dolu bir gelecek temenni ettiğini sözlerine ekledi.

Renkli görüntülere sahne olan program, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans