Dolar : Alış : 13.4431 / Satış : 13.4673
Euro : Alış : 15.2577 / Satış : 15.2852
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana11°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1108 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

TÜMSİAD Adana Şube’den Geleneksel İftar Programı

22 Mayıs 2018 - 654 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»TÜMSİAD Adana Şube’den Geleneksel İftar Programı
TÜMSİAD Adana Şube’den Geleneksel İftar Programı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), geleneksel iftar programını Park Zirve’de düzenledi.

TÜMSİAD’ın Park Zirve’de düzenlenen iftar programına, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan, Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, Prof. Dr. Abdulkadir Ekşi, TÜMSİAD Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Osman Kurtkan Kapıcıoğlu, Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakkı Çiftçi, TÜMSİAD Akdeniz Bölge Başkanı İbrahim Alimoğlu, Semerkand Bölge Başkanı Murat Alev, Mostar Gençlik ve Genç Kon üyeleri ile TÜMSİAD üyeleri katıldı.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ve Genel Başkanı Yaşar Doğan burada yaptıkları konuşmalarda, yakın coğrafyalarda yaşanan olumsuzluklara değinerek, İsrail ve ABD’yi şiddetle kınadı. Milli birlik ve beraberlik vurgusu yapılan konuşmalarda, ülke ekonomisinin daha ileriye taşınması hususunda devletimizin yanı sıra işadamlarına da büyük görevler düştüğünün altı çizildi.

Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakkı Çiftçi de iftar programının sonunda gençlere hitaben yaptığı konuşmasında, çok çalışmalarını ve hedeflerini iyi belirlemelerini istedi. Çiftçi, sık sık alkışlarla kesilen konuşmasının ardından, yeniliklere açık olmak gerektiğini belirterek, “Kabuğunu değiştirmeyen yılan ölür” dedi.

Program, TÜMSİAD’ın daha ileriye taşınması hususunda maddi-manevi destek verenlere sunulan plaket töreni ile son buldu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans