Dolar : Alış : 17.9366 / Satış : 17.9689
Euro : Alış : 18.4687 / Satış : 18.5020
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1263 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Sözlü, “Sarıçam Deresi’nin etrafı Özal Bulvarı gibi olacak”

04 Şubat 2019 - 610 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Sözlü, “Sarıçam Deresi’nin etrafı Özal Bulvarı gibi olacak”
Sözlü, “Sarıçam Deresi’nin etrafı Özal Bulvarı gibi olacak”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltıya Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Uludağ ile birlikte katıldı. Burada konuşma yapan Sözlü, önemli açıklamalarda bulundu.

 

“SARIÇAM DERESİ’NİN ETRAFI ÖZAL BULVARI GİBİ OLACAK”

Kahvaltı programının açılış konuşmasını yapan MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, Adana’nın HDP ile yapılan gizli ittifaklara bırakılmayacağını ifade ederek Sarıçam’da Bilal Uludağ’a Büyükşehir’de Hüseyin Sözlü’ye milli beka için destek istedi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise konuşmasında Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Bilal Uludağ ile kolektif bir ruhla çalışmaya devam edeceklerini, yeni bulvarlarla Adana’nın kör noktalarının sonsuz hale geleceğini ifade ederken “Devlet Bahçeli Köprüsü, İlim Yolu Bulvarı gibi dev yatırımlarla Sarıçam’ı kıymetlendiriyoruz. Sarıçam deresinin etrafı bizim dönemimizde önümüzdeki elli yılda Turgut Özal bulvarı gibi olacak” diyerek Sarıçamlılara ilçenin önümüzdeki beş yıllık hizmet sürecinde uygulanacak projelerle kıymetleneceğinin müjdesini verdi.

“ESNAFA RAĞMEN DEĞİL ESNAFLA BİRLİKTE”

Başkan Sözlü, daha sonra Sarıçam’daki esnaflarla bir araya gelerek onların sorun, talep ve takdirlerini dinledi. Adana’da üretimi ibadet sayan bir belediye başkanı olarak esnafa rağmen değil esnafla birlikte hareket ettiğini aktaran Başkan Sözlü, kentte huzur iklimini oluşturmak adına kollektif ruhun hakim olmaya devam edeceğini söyledi.

“İÇİNİZDEN BİRİ OLAN SÖZLÜ MÜ YOKSA BAŞKALARININ ADAYI MI”

Başkan Sözlü’nün Sarıçam’daki son durağı ise Remzi Oğuz Arık Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Sözlü, Cumhur İttifakı’nın Türk Milleti’nin bekası için büyük bir önem arz ettiğini ve bu ittifakın her aşamasının MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında şeffaf bir şekilde yürütüldüğünü, yaklaşan yerel seçimlerin bir yerel seçim olmaktan öte üzerinde yaşadığımız coğrafyadaki varlığımızın devamı için önemli olduğunu aktardı. Sarıçam Meclis Üyesi ve Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Akyürek de konuşmasında “İçinizden, sizden biri olan Hüseyin Sözlü’yü mü yoksa gizli ittifaklar ve pazarlıklar yürüten,başkalarının adayını mı tercih edeceksiniz? Karar Atatürk’e kurtuluş ilhamı veren Adanalılarındır” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans