Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1571 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Sözlü, Fen İşleri Daire Başkanlığı çalışanları ile buluştu

16 Ocak 2019 - 678 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Sözlü, Fen İşleri Daire Başkanlığı çalışanları ile buluştu
Sözlü, Fen İşleri Daire Başkanlığı çalışanları ile buluştu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Fen İşleri Daire Başkanlığı’ndaki mesai arkadaşları ile kahvaltıda buluştu. Başkan Hüseyin Sözlü, burada yaptığı konuşmada “Milliyetçi üretken belediyecilik anlayışı Cumhur ittifakı ile birlikte Adana’ya bir kez daha mührünü vuracaktır” dedi

MESAİ ARKADAŞLARI İLE BULUŞTU

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yollar, köprüler ile Adana’yı kuzeyden güneye doğudan batıya birleştirip kenti bütünleştiren hizmetlere imza atan Fen İşleri Daire Başkanlığı çalışanları ile buluştu.

 “DERDİMİZ ADANA GAYEMİZ HEMŞEHRİLERİMİZİN REFAHI”

TÜYAP Fuar Alanı’nda yapılan kahvaltıda mesai arkadaşları ile buluşan Başkan Hüseyin Sözlü, burada yaptığı konuşmada Adana’nın 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinin ardın Büyükşehir sınırını hizmet sınırı yapan yasa ile karşılaştığını ifade ederek mazeretler ardına sığınmayan, davası Adana davası Adana’nın insanları olan bir bakış açısıyla hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını aktardı.

 “İNSANI OLAN HER YER KIYMETLİDİR”

“İnsanı olan her yer kıymetlidir anlayışıyla yaşadığımız coğrafyayı hizmetlerimizle kıymetlendiriyoruz. Sizlerle birlikte Torosların karnını yarar gibi Torosların zirvesinde otoyol standartlarında yol yaptık” diyerek mesai arkadaşlarının gayretini takdir ettiğini ifade eden Başkan Sözlü, “Yeri geldi paramız karşılığında yeri geldi paramız yetmedi sizin alın terinizle Torosların her yerini Ferhat’ın Şirin’e ulaşmak için deldiği gibi deldik, Adana siyasetçilerine Torosları öğrettik” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans