Dolar : Alış :  / Satış :
Euro : Alış :  / Satış :
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1583 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

SH Salon’daysanız emin ellerdesiniz

25 Ağustos 2020 - 553 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi Gündemi»SH Salon’daysanız emin ellerdesiniz
SH Salon’daysanız emin ellerdesiniz

SH Salon’daysanız emin ellerdesiniz

Neredeyse her köşede bir güzellik salonu ve kuaför var. Ama bu hizmeti alırken hepimiz ‘bize özel’, ‘tam istediğimiz gibi’ ve ‘hijyen’ arıyoruz. Bu da işinin gerektirdiği tüm eğitimleri almış, tecrübeli, mesleğini seven, yeniliklere açık usta eller ve pırıl pırıl mekanlar istiyor. Bu tarife Adana’da ‘cuk’ uyan bir mekanSH Salon Sibel & Hatice Güzellik Estetik Salonu… Buradaysanız gönül rahatlığıyla ‘emin ellerdeyim’ diyorsunuz…

Yaşadığımız yerde belki sayısını bile bilmediğimiz güzellik salonu ve kuaför var. Yapılan işlem aynı olmasına rağmen, işlemin yapılış tekniği, işi bir uzmanın yapması, hijyen koşulları bazı salonları diğerlerinden ayırıyor. Her meslekte olduğu gibi bu alanda da en büyük etken ‘işi bilmek’ ve ‘işi sevmek’… Evimizin mobilyasını bile seçerken belki günlerce dolaşıyor, bir kıyafet alırken saatlerce deneyip bakıyoruz. Yüzümüze, cildimize veya saçımıza yapılacak işlemlerle ilgilide aynı hassasiyeti gösteriyor muyuz? Dönülmez akşamın ufkuna girmeden önce cildimizin, saçımızın analizini yapılarak işlem yapan ellere usta ellere teslim olmamız gerekmiyor mu?
12 yıllık sektörün içerisinde olan Sibel Güçlü ve uzun yıllar iş hayatının içerisinde olan Hatice Kirişçioğlu tecrübe ve aldıkları eğitimler ile birlikte yola çıkarak SH Salon Sibel & Hatice Güzellik Estetik Salonu’nu kurarak hizmete başladı.

HİJYEN BİZDE EN BAŞINDAN BERİ…

 Gürselpaşa Mahallesi’nde faaliyette olan salonda kuaförlük hizmetleri, makeup, ipek kirpik, hydafacial cilt bakımı, leke tedavisi, microbladıng kıl tekniği ve kirpik liftingi, protez tırnak ve epilasyon uygulamaları yapılıyor.Çalışmaları hakkında bilgi veren Hatice Kirişçioğlu, son dönemde salgınla birlikte farkındalığı artan hijyen kurallarına işletmeyi ilk açtıklarında uyduklarını belirtiyor ve ekliyor: “Biz salonumuzu açalı bir yılı geçkin bir zaman dilimi oldu. Biz ilk açtığımız andan itibaren şu an uygulanan hijyen kurallarının hepsini uyguluyorduk. Şu an bizde farklı olarak sadece el dezenfektanı var. Onun haricinde tüm uygulamalarımızda hijyen kurallarına göre hareket ediyorduk. Bugünde aynı şekilde ilk başladığımız gibi kişiye özel ürünler ile hizmet vermeye devam ediyoruz” diyor.

HER KİŞİ ÖZELDİR, ÖZEL İLGİ HAK EDER                                                   

SH Salon Sibel & Hatice Güzellik Estetik Salonu ortaklarından Sibel Güçlü de işletmelerinin kapalı kaldığı dönemde bile mesleklerini geliştirmeye yönelik araştırma çabası içerisinde olduklarını belirtiyor. Güçlü, “Yıllara dayanan tecrübemizi ve aldığımız eğitimleri doğru tekniklerle doğru kişiye uyguluyoruz. İlk defa gelen bir müşterimize hizmet vermeden önce istediği uygulamanın cildi, saçı veya onun için uygun mu onun analizi yapıyor ve inandığımız olabilecek uygulamaları yapıyoruz. Her işlem sonrası hizmet alan müşterimiz bundan çok memnun kalıyor. Bu da yola bizimle devam etmesini sağlıyor. Önemli olan bir kereye mahsus para kazanmak değil! Yapılan iş ile doğru anılmak. Buraya gelen misafirlerimizin ayrılırken yüzünde tebessüm olmak ve onu mutlu etmek bizim için en büyük kazanç. Bizim gibi salonlar bazen kişinin kendisini, bedenini ödüllendirmek için tercih ettiği yerler. Bizler bu ödülü onlara sıkıntı olacak şekilde sonlandırırsak sadece kendimize değil beklide bir ruha yanlış dokunuş yaparız” diyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
FY Ajans