Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1553 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Seyhan’da özel yetenek kursları ücretsiz devam ediyor

02 Haziran 2023 - 131 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Seyhan’da özel yetenek kursları ücretsiz devam ediyor
Seyhan’da özel yetenek kursları ücretsiz devam ediyor

Seyhan Belediyesi’nin gençlere verdiği önem her geçen gün artarak devam ediyor. Özelyetenek kursları kapsamında planlanan ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği POMEM, BESYO vespor liselerine hazırlık kursları Emre Gönlüşen Spor Kompleksi’nde pazartesi, çarşamba vecuma günleri ücretsiz olarak devam ediyor.

“GENÇLERİN MESLEK SAHİBİ OLMALARINA KATKI SAĞLAMAK BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Gençlerin Türkiye’nin bugünü ve geleceği olduğunu dile getiren Seyhan Belediye Başkanı AkifKemal Akay, “Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu(BESYO) ve Spor Liselerine hazırlık kurslarımız tecrübeli antrenörlerimiz nezaretinde ücretsiz olarak devam ediyor. Gençlerimizin meslek sahibi olmalarına katkı sağlamak bizleri de mutlu ediyor. Kurslarımızda eğitim alan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Özel yetenek kurslarına katılan öğrenciler de Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a böyle bir hizmeti kendilerine ücretsiz olarak sağlamasından dolayı teşekkür ettiler. Özel yetenek kurslarına katılmak isteyenler 0 539 776 33 27 no’lu irtibat telefonundan detaylı bilgi alabilirler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , , , , , ,
FY Ajans