Dolar : Alış : 32.7810 / Satış : 32.8400
Euro : Alış : 35.0464 / Satış : 35.1096
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNE İKRAM

16 Ağustos 2022 - 320 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNE İKRAM
SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNE İKRAM

Sarıçam Belediyesi, yaz döneminde ilçede bulunan Kuran kurslarında eğitim gören çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Bilal Uludağ’ın talimatı ile Sarıçam Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, ilçe genelindeki camilerde devam eden yaz Kuran kursunda eğitim alan 6.300 çocuğa meyve suyu, kek ve çeşitli ikramında bulundu.

Sarıçam Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Başkan Bilal Uludağ’ın talimatları ile ilçede bulunan Camiler, okullar ve Kuran kurslarında eğitim gören çocuklara kek, meyve suyu ve çeşitli ikramlarda bulunulduğu belirtildi. Açıklamada okulların yaz tatiline girmesi ile birlikte yaz Kuran kurslarında eğitim gören 6.300 çocuğa Sarıçam İlçe Müftülüğü ile işbirliğinde ikramların dağıtımın gerçekleştirildiği aktarıldı.

“YARINIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZIN MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARLA YETİŞMESİNİ İSTİYORUZ”

Sosyal Belediyeciliği Sarıçam’da hayatın her alanında hayat geçirdiklerini belirten Başkan Bilal Uludağ konu ile ilgili yaptığı açıklamada, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, milli ve manevi duygularla yetişmesinin gerekliliğinin önemine vurgu yaptı. Uludağ açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Bugünün çocukları, yarın bu ülkede söz sahibi olacaklar. Onlar gelecekte bu ülkeye yön verecek, bu ülkenin kaderinde söz sahibi olacak insanlar. Bir neslin kaderini bir önceki nesil tayin eder düşüncesinden hareketle bizlerde, yarınımızın teminatı çocuklarımızın milli ve manevi duygularla yetişmesini istiyoruz. Okullarında aldıkları temel eğitimlerin yanında, yaz tatillerini böylesine anlamlı bir faaliyet içerisinde geçiren tüm yavrularımızı kutluyorum. Bizlerde Sarıçam Belediyesi olarak bugün onlara küçük bir ikramda bulunarak yanlarında olmak istedik. Bu anlamda Kuran eğitimi alan kıymetli çocuklarımızı ve onların eğitimine katkı sunan görevlilerimizi kutluyorum.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,
FY Ajans