Dolar : Alış : 32.7810 / Satış : 32.8400
Euro : Alış : 35.0464 / Satış : 35.1096
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Sarıçam Belediyesinde 3’ncü Budama Kursu

22 Ocak 2019 - 683 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Sarıçam Belediyesinde 3’ncü Budama Kursu
Sarıçam Belediyesinde 3’ncü Budama Kursu

Sarıçam Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile yürütülecek olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama” kursu açılacak. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kursa başvuru yapmak isteyenlerin 31 Ocak 2019 mesai saati bitimine kadar istenilen evraklarla Turkuaz Masaya başvurmaları gerektiğini belirtti.

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçelerinde çiftçilik işi ile uğraşanların yoğun olduğunu belirterek, açılacak olan “Yüksek Verimlilik ile Doğru Budama” kursuna ilginin büyük olacağını düşündüklerini söyledi. Bilal Uludağ, 21 Ocak 2019’da başlayan kurs müracaatlarının 31 Ocak 2019 tarihinde son bulacağını da kaydedip,”Kursumuz Belediye binamızda bulunan nikah salonunda yapılacak. Kursa katılmak isteyenler Belediyemiz bünyesinde bulunan Turkuaz Masaya verilen süre içerisinde müracaat edebilecekler. Kursa katılabilmek için ise Nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenim belgesi ve ikametgâh ilmühaberi ile başvurmaları gerekecek. Vatandaşlarımız bilgi almak için ise 444 72 23numaralı telefonu arayabilirler. Son derece faydalı olacağına inandığımız kursumuza katılacak olan Sarıçamlılara şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bilal Uludağ, İlçe Milli Eğitim ile yapılan protokol gereği kursun 4-8 Şubat tarihleri arasında yapılacağını da belirterek, eğitimin Çukurova Üniversitesi öğretim görevlileri tarafından teorik ve pratik olarak verileceğini söyledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans