...
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1590 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a “Hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor

22 Nisan 2019 - 689 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a “Hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a  “Hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ,  bir kez daha başkanlığa seçilmesi ve mazbatasını alarak yeni dönem görevine başlamasının ardından vatandaşlar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve bürokratları belediyede ağırlayarak, tebriklerini kabul ediyor. Başkan Bilal Uludağ, seçilmesinin ardından bu süreçte makamında,  kalabalık gelen vatandaşları ise meclis salonunda kabul etti.

Başkan Bilal Uludağ’ı bu süreçte Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı,  Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Gözütok, Sarıçam Kent Konseyi Başkanı ve yönetimi,  Sarıçam İlçe Başkanı Emrah Ceylan,  Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı, Sarıçam Ülkü Ocakları Başkanı Seyfettin Gündoğdu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyhan Çelik, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Örtülü, muhtarlar ile çok sayıda ilçe halkı ziyaret etti.

Bilal Uludağ, gelen ziyaretçilerine iyi dilek ve tebrikleri nedeniyle teşekkür ederek, Sarıçam Belediyesi olarak, 2. dönemde de her kesimle ilişkilerini daha da geliştireceklerini ifade etti. Uludağ, “Ayırım gözetmeden tüm Sarıçamlı hemşerilerimin başkanı olmaya devam edeceğim. Yeni dönemde de iyi bir birliktelik içinde çalışmalarımızı daha da ileriye taşıyarak yapacağız. Hayırlı olsuna gelenlere nezaketli davranışları ve ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Bizi seçenleri ilk dönemde olduğu gibi yine mahcup etmeyeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans