Dolar : Alış : 17.9366 / Satış : 17.9689
Euro : Alış : 18.4687 / Satış : 18.5020
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 1263 İçerik Bulunuyor.

Röportajlar

Sanayiciler Kastamonu Entegre’nin Kahvaltısı’nda Buluştu

20 Haziran 2022 - 64 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»Adana Gündemi»Sanayiciler Kastamonu Entegre’nin Kahvaltısı’nda Buluştu
Sanayiciler Kastamonu Entegre’nin Kahvaltısı’nda Buluştu

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayisi ve Doğu Sanayi Sitesi firmaları Kastamonu Entegre’nin ev sahipliği yaptığı kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya, AOSB Bölge Müdürümü Ersin AKPINAR, Doğu Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım ÇETİN, Doğu Sanayi Sitesi 2. Başkanı Necati ORTATEPE, Kastamonu Entegre Adana Lokasyonu Fabrika Direktörü Ergin TURAN, AOSB Proje Destek Ofisi Koordinatörü ve ATÜ TTO Müdürü Doç. Dr. Tuğçe DEMİRDELEN başta olmak üzere; Doğu Sanayi Sitesi ve Bölgesi’nde bulunan sanayiciler katılım gösterdi.

Doğu Sanayi Sitesi ve Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan sanayicilerin tanışması ve ortak hareket edebilecekleri süreçlerin değerlendirilmesi amacıyla organize edilen kahvaltıda, firma temsilcileri, bağlı bulundukları firmaların yapılarını, süreç yönetimlerini, gerçekleştirdikleri hizmetleri paylaşarak, birbirleriyle bütünsel yaklaşım gösterebilecekleri noktaları gözlemleme fırsatı buldu.

Sanayicilerin birbirleriyle entegre çalışabilecek bir sistem oluşturulmasının ilk adımının atıldığı bu etkinlikte, düzenli olarak bir araya gelmenin ve sistem paylaşımlarının yapılmasının önemli olduğu vurgulanarak, sonraki süreçlerde sistem iyileştirmelerinin daha da geliştirileceği dile getirildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

FY Ajans